Медведєв засмучений статистикою ДТП в Росії


Прем\’єр-міністр РФ Дмитро Медведєв назвав «Безпрецедентний» кількість ДТП в России и число людей, в них постраждалих. Для Виправлення ситуації в кращу сторону глава російського Уряду запропонував розширити застосування навігаційних засобів системи ГЛОНАСС.Медведєв засмучений статистикою ДТП в Росії
Прем\’єр-міністр РФ Дмитро Медведєв назвав «Безпрецедентний» кількість ДТП в России и число людей, в них постраждалих. Для Виправлення ситуації в кращу сторону глава російського Уряду запропонував розширити застосування навігаційних засобів системи ГЛОНАСС.

Про статистику по ДТП в Россії йшлось на нараді Уряду. «Цифри у Цій сфері залішаються у нас Дуже поганими. В минуло році Було зареєстровано 200 000 дорожньо-транспортних пригод, в результаті яких Загинули Майже 28 000 чоловік. Це Безпрецедентна цифра », – сказав Дмитро Медведєв. Щоб хоч Якось віправіті існуюче положення справ, Прем\’єр-міністр запропонував максимально підвіщіті Якість БУДІВНИЦТВА доріг, використовувати вісокі технології и модернізуваті інфраструктуру, а також розвивати систему МЕДИЧНОЇ допомоги. Ще одним ключовим напрямком глава Уряду назвавши активного Впровадження технологічних нововведень – зокрема, системи ГЛОНАСС.

На нараді Було відзначено, Що одними з головних винуватців ДТП Зі смертельними наслідкамі є водії, Що керують транспортними засобами в стані алкогольного сп\’яніння, а кож автомобілісти-лихачі. У зв\’язку з ЦІМ Федерація автовласніків Росії ініціювала Введення більш жорсткого покарання для водіїв «підшофе» аж до адміністративного Арешту и Позбавлення прав на Термін до трьох РОКІВ.

Ще одна ініціатива – Збільшити максимально суму за страховими виплати у разі дрібніх ДТП – це необхідно для того, щоб простимулювати водіїв до самостійного оформлення таких аварій. Поки автовласники побоюються Це робитимуть, так Як невпевнені в правільності заповненості Всіх документів, хоча, Наприклад, правила заповненості ОСАГО можна без проблем знайти в інтернеті. Крім того, їх Бентежить ліміт по страхових виплатах, Який в теперішню годину зіставляє 25 000 рублів.

Related Articles

Залишити відповідь

Back to top button
Close
Close