Секрет розкрито. Зустрічаемо на арені удосконалений авто – «Nissan Note 2013»

Буквально пару днів тому кілька фото та відео просто підірвали інтернет. На них було зображено нову модель «Nissan Note 2013». Хвиля «хотіння» придбати його захлиснула мережу. Але поки що він не доступний для більшості бажаючих. Новенька версія буде належати поки що японському ринку продаж. Побачити власними очима таку гарнюню можна на початку наступного року. Прем’єра обіцяє буди захоплюючою.Секрет розкрито. Зустрічаемо на арені удосконалений авто – «Nissan Note 2013»Буквально пару днів тому кілька фото та відео просто підірвали інтернет. На них було зображено нову модель «Nissan Note 2013». Хвиля «хотіння» придбати його захлиснула мережу. Але поки що він не доступний для більшості бажаючих. Новенька версія буде належати поки що японському ринку продаж. Побачити власними очима таку гарнюню можна на початку наступного року. Прем’єра обіцяє буди захоплюючою. [img=left]https://proftaxi.org.ua/uploads/posts/2012-07/1342514638_nissan-note-2013_05.jpg[/img]


Зовнішні дані автомобіля чимось нагадують минулорічний показ в Женеві. Тоді представляли модель концепт-кара – «Nissan Invitation». Але відмінність все ж таки є, новий «Нісан»[/url] виглядає більш упевненим, красивішим, моднішим і сучаснішим. Дизайн також цікавенький.
Секрет розкрито. Зустрічаемо на арені удосконалений авто – «Nissan Note 2013»

Що стосується інтер’єру, його також було змінено. Дизайн став набагато сучаснішим, досконалішим і більш зручним. Салом повністю змінено. Його передня панель має інший вигляд, який наближає до себе. Стосовно приладів, те ж саме – зовсім інше оформлення. Було переглянуто і консоль, після чого вона потерпіла змін. Сопла вентиляції змінили форми, тепер вони округлі, а прямокутні залишись далеко позаду.

Компанія зазначила, що тепер і віднині вони будуть використовувати лише найякісніші матеріали для своїх автомобілів. Старе залишається позаду…

Про характеристики можна сказати те, що «Nissan Note 2013» розроблений з двома бензиновими трьохциліндровими двигунами, об’єм роботи яких 1.2 л. потужність сягає в 100 к.с. Розроблено і встановлено набагато потужніший привідний нагнітач.

Про те, якою буде сума такого красунчика компанія відмовчується. Хоча багатьом цікаво дізнатися, на скільки він потягне. Так що, поки залишається чекати інформації від керівників, які її згодом об’являть.Секрет розкрито. Зустрічаемо на арені удосконалений авто – «Nissan Note 2013»

Related Articles

Залишити відповідь

Back to top button
Close
Close