Задньопривідний спорткар «Aspid GT-21 Invictus» доставлений з Іспанії

Нещодавно іспанська компанія почала активно інформувати про новеньке авто. Було показано декілька фотографій, які зображували це саме авто. Задньопривідний спорт кар, назву якому дано – «GT-21 Invictus», зацікавив багатьох. За рахунком, це вже друге авто від компанії, яка випустила швидкісного монстра. До цього першим був – «Super Sports». Стиль тоді йому було задано вд моделі – «Lotus 7».Задньопривідний спорткар «Aspid GT-21 Invictus» доставлений з ІспаніїНещодавно іспанська компанія почала активно інформувати про новеньке авто. Було показано декілька фотографій, які зображували це саме авто. Задньопривідний спорт кар, назву якому дано «GT-21 Invictus», зацікавив багатьох. За рахунком, це вже друге авто від компанії, яка випустила швидкісного монстра. До цього першим був – «Super Sports». Стиль тоді йому було задано від моделі – «Lotus 7».

Якщо порівняти обидві моделі, то остання «Aspid GT-21 Invictus» має декілька відмінностей. Він більш агресивний, потужніший і швидкіший за свого попередника. Довжина купе надихає, досить габаритні має розміри. Купе зі своєю посадочною формулою 2.2 становить 4 м 45 см і ширина його 1 м 9 см, висоти досяг в 1 м 23 см.

Глядячи на фото, видно як змінилися шасі. Їх виконали, для легкості, з алюмінію. Не зважаючи ні на що, воно високоміцне, хоч і легке, також є присутність і композитних матеріалів. Тепер маса автомобіля зменшилась. Теперішня його вага сягає всього на всього 990 кг.

Що привести в рух транспорт «Aspid GT-21 Invictus», помічниками являються 4.4 літрова турбонована вісімка. Взяли її від компанії «BMW», потужність якої сягає 450 кінських сил. Купе має роботизовано трансмісію. А завдяки подвійному зчепленню, спорт кар може набирати швидкість в сотню кілометрів лише за 3 секунди. Максимальна швидкість такого авто сягає 300 км/г.

Автовиробники поставили перед собою ціль. Вони охоче готові випускати таких спорткарів 250 штук щорічно. А що стосовно ціни такого красунчика, розробники поки що умовчують. Навіть приблизної суми і натяк на вартість немає. Керівниками було сказано почекати, сума буде оголошена пізніше.

Related Articles

Залишити відповідь

Back to top button
Close
Close