Знову новинка від японців. Система бездротової передачі електроенергії

Обидві кампанії – «Volvo Technology Japan» та «Nihon Dengyo Kosaku (Dengyo) Co Ltd», після того, як об’єднали свої зусилля по розробці новенького траспорту, зуміли досягти своєї мети. Ними було розроблено бездротову систему передачі енергії для електрифікованих автомобілів. Тепер, за допомогою геніальної розробки компаній, енергію можна передавати набагато більше, та і швидкість її передачі теж збільшилась. Енергію можна передавати на відстані від 4 до 10 метрів. Що дуже дуже не погано…Знову новинка від японців. Система бездротової передачі електроенергії Обидві кампанії – «Volvo Technology Japan» та «Nihon Dengyo Kosaku (Dengyo) Co Ltd», після того, як об’єднали свої зусилля по розробці новенького пристрою, зуміли досягти своєї мети. Ними було розроблено бездротову систему передачі енергії для електрифікованих автомобілів. Тепер, за допомогою геніальної розробки компаній, енергію можна передавати набагато більше, та і швидкість її передачі теж збільшилась. Енергію можна передавати на відстані від 4 до 10 метрів. Що дуже дуже не погано…

Компанії розповіли про свій винахід. Назву йому було дано – «Rectenna». В цьому приладі об’єднали випрямляч і трохи незвичну антену. За допомогою цього приладу, випромінюються електрохвилі, потім вони і перетворюються в електричний струм, які можуть заряджати транспорт. Ефективність його прирівнюється майже до 90 %. Є схожа модель «Dengyo», тільки ця зуміла обігнати попереднього свого наставника в кілька разів.

Для того, щоб прилад «Rectenna» зміг працювати, настрій його повинен відповідати стандартам. Працювати він повинен на частоті – 2.45 Гц. У нього сама велика вихідна потужність, яка тільки може заставити працювати пристрій. Тепер компанія «Volvo Group» поставила для себе ще одну задачу, тепер вони хочуть розробити таку, яка буде використовуватися і в комерційних цілях.

Related Articles

Залишити відповідь

Back to top button
Close
Close