Кросовер «Lamborghini Urus» – легкий і швидкісний авто від компанії

Сучасний кросове «Lamborghini Urus» вирішено зробити доступною моделлю. Тільки є одне маленьке «АЛЕ», випускати такого красунчика планується тільки через п’ять років. Якщо все піде так, як запланували розробники і керівники компанії, можливо прискорять вихід авто на ринок продажу. Запропонована ціна автівки складає 170 тисяч євро. З боку фахівців, це нормальна ціна для такої машини. Авто від компанії «Lamborghini» навіть дешевше від суперкара «Gallardo», який в свою чергу буду дорожчим на 20 000 євро, хоча він і побачить світ вже менш ніж через рік.Кросовер «Lamborghini Urus»  - легкий і швидкісний авто від компаніїСучасний кросове «Lamborghini Urus» вирішено зробити доступною моделлю. Тільки є одне маленьке «АЛЕ», випускати такого красунчика планується тільки через п’ять років. Якщо все піде так, як запланували розробники і керівники компанії, можливо прискорять вихід авто на ринок продажу. Запропонована ціна автівки складає 170 тисяч євро. З боку фахівців, це нормальна ціна для такої машини. Авто від компанії «Lamborghini» навіть дешевше від суперкара «Gallardo», який в свою чергу буду дорожчим на 20 000 євро, хоча він і побачить світ вже менш ніж через рік.

Крім того, що «Lamborghini Urus» буде не таким вже і дорогим, було передбачено і інше. А саме, це його легкість та швидкість. Він буде один такий в своєму класі. Для його розробки інженерами буде використовуватися якомога більше алюмінію і вуглепластика. Саме таке поєднання компонентів і повинно спричинити ту легкість, від якої і буде залежати швидкість в їзді. Планується, що така модель спроможна дати фору таким моделям, як: «Volkswagen Touareg», «Audi Q7» та «Porsche Cayenne» ( раніше був порше каррера ). Якраз ці моделі і вважаються конкурентами. Хоча…не виключено, що італійці все ж таким будуть попереду і зможуть залишити по заду своїх конкурентів.

Начебто все добре, але одне питання залишається, як прибрати важкість і зайву вагу силових агрегатів – «V10» та «V12». Поки що це питання залишається відкритим і далі йдуться дебати. Є варіант того, що в кросовер будуть встановлювати V-образну вісімку у якої подвійне турбонадування. Поки що це один із варіантів, можливо інженери будуть використовувати інші варіати. Їх по не оголошують прилюдно. Тримають в секреті.

Першими хто вже стоїть на черзі придбання «Lamborghini Urus» стали країни: США потім Великобританія, Німеччина, Росія готова їх придбати і на останок, це Близький Схід.

Кросовер «Lamborghini Urus»  - легкий і швидкісний авто від компанії

Related Articles

Залишити відповідь

Back to top button
Close
Close