Peugeot 408 мітить на рекорд по популярності


Керівництво компанії Peugeot розраховує, що вже в 2013 році новий седан 408 стане найбільш затребуваною моделлю на російському ринку. Посприяти тому має виробництво автомобіля на Калузькому заводі.
Випуск седана Peugeot 408 почався на заводі «ПСМА Рус» під Калугою на початку липня – на підприємстві працює схема повного циклу, що включає зварювання і фарбування кузова. У продаж автомобіль повинен надійти вже у вересні – практично відразу ж після того, як відбудеться його презентація на Московському автосалоні. До кінця року планується вийти на обсяг продажів близько 2 тисяч автомобілів щомісяця. Як зазначив глава марки Peugeot в Росії Франсуа Пуарье, «ми постаралися максимально адаптувати автомобіль до російських умови, щоб він відповідав вимогам покупців і перевершував їх очікування».
Peugeot 408 мітить на рекорд по популярності
Керівництво компанії Peugeot розраховує, що вже в 2013 році новий седан 408 стане найбільш затребуваною моделлю на російському ринку. Посприяти тому має виробництво автомобіля на Калузькому заводі.
Випуск седана Peugeot 408 почався на заводі «ПСМА Рус» під Калугою на початку липня – на підприємстві працює схема повного циклу, що включає зварювання і фарбування кузова. У продаж автомобіль повинен надійти вже у вересні – практично відразу ж після того, як відбудеться його презентація на Московському автосалоні. До кінця року планується вийти на обсяг продажів близько 2 тисяч автомобілів щомісяця. Як пишуть ежедневники nazareno gabrielli , що глава марки Peugeot в Росії Франсуа Пуарье ежедневники nazareno gabrielli, «ми постаралися максимально адаптувати автомобіль до російських умови, щоб він відповідав вимогам покупців і перевершував їх очікування».

Разом з планами щодо виходу на рекордні продажі запуск нової моделі Peugeot буде перевіркою потенціалу нової ніші в С-класу на російському ринку. Справа в тому, що в спектр моторів 408 включений дизельний двигун 1,6 HDi. Автовиробник розраховує, що на першому етапі він забезпечить близько 10% продажу автомобіля.

В даний час найпопулярніший автомобіль Peugeot в Росії – модель 308. Споживачі вважають, що ціна Пежо 308 оптимальна по відношенню до якості. У період з січня по травень 2012 року було продано 7142 хетчбека і універсала, а це 39% від загального обсягу реалізованих авто. Всього за перші п\’ять місяців поточного року росіяни придбали 18255 машин французької марки.

Related Articles

Залишити відповідь

Back to top button
Close
Close