Кабріолет «Porsche 911» вирішено компанією «TechArt» удосконалити

Одна із знаменитих кузовних ательє «TechArt», яке співпрацювало з баготьма компаніями, а в першу чергу прославилось роботою з автомобілями – «Porsche», продовжує дивувати своїх прихильників. На разі, агентство знову вдалося досягти своєї мети і «одягти» авто в незвичний прикид і тим самим заставити багатьох не просто здивувати, але е й визвати велику заздрість стосовну вигляду. Більшість так і «ахнули» побачивши дивину дизайну.Кабріолет «Porsche 911» вирішено компанією «TechArt» удосконалити Одна із знаменитих кузовних ательє «TechArt», яке співпрацювало з баготьма компаніями, а в першу чергу прославилось роботою з автомобілями – «Porsche», продовжує дивувати своїх прихильників. На разі, агентство знову вдалося досягти своєї мети і «одягти» авто в незвичний прикид і тим самим заставити багатьох не просто здивувати, але е й визвати велику заздрість стосовну вигляду. Більшість так і «ахнули» побачивши дивину дизайну.

Кабріолет «Porsche 911» зі своїм аеродинамічним пакетом був удосконалішеним і поліпшеним. Існування такого авто визиває не тільки дивування, але й ще бажання якомога швидше його придбати. Частково було використано натуру автомобіля «911 Turbo S Edition 918 Spyder». Схожість мінімальна, наприклад, взяти хоча б колір – колір «лайму». Саме поєднання зеленуватого і чорного чудово між собою гармонують. Плавний перехід від передньої частини машини до кузова. Контраст просто відмінний.

Але це не все, чим змогли порадувати і здивувати майстри знаменитого ательє. Ними було придумано і потім реалізовано в авто декілька нових елементів. Автомобіль «Porsche 911» снастили зовсім новим спойлером, який має інтегрований сплінтер, розробили і також встановили автомобілю не схожі на інші повітроводи, змінено зовнішній вигляд фар, бокових дзеркал, що стосується автокрил, так власник може вибрати собі по душі – їх три види. Кермо замінили яке має зовнішність спортивного, а не звичайного керма. Торкнулося те саме і дисків. Заміною на нові стали – це «Formula III».

Related Articles

Залишити відповідь

Back to top button
Close
Close