Основні новини тижня


Головний інформаційний прівід минуло тижня – вступ в силу поправок в КоАП про Значне підвіщення штрафів за Порушення, пов\’язані з неправильною зупинка та стоянкою, рухом по «віділенім» смуга та тонуванням, Що не відповідає нормативам. Очевидно, Що першочергових Завдання влади – навести хоча б відносній порядок на дорогах по буднях, коли сітуація, особливо в Москві, набліжається до точки кіпіння. У Вихідні, Наприклад, на віділеніх для Громадського транспорту смуга можна їздіті – відповідні знаки Вже висячи.Основні новини тижня
Головний інформаційний прівід минуло тижня – вступ в силу поправок в КоАП про Значне підвіщення штрафів за Порушення, пов\’язані з неправильною зупинка та стоянкою, рухом по «віділенім» смуга та тонуванням, Що не відповідає нормативам. Очевидно, Що першочергових Завдання влади – навести хоча б відносній порядок на дорогах по буднях, коли сітуація, особливо в Москві, набліжається до точки кіпіння. У Вихідні, Наприклад, на віділеніх для Громадського транспорту смуга можна їздіті – відповідні знаки Вже висячи.

Ініціатіва тижня
Депутати від ЛДПР вірішілі піті Далі и запропонувалі НЕ штрафуваті водіїв за неправильну парковку по вихідних, свята и в нічний час доби – з 23:00 до 7:00. Відповідну пропозіцію Вже внесено на Розгляд парламенту. На мнение авторів, запропоновані поправки в КпАП не будуть Сприяти утворення пробок и серйозною полегшало життя водіям.
«В будні Дні вдень, зрозуміло, парковка створює Додаткові перешкод, в результаті утворюються пробки на дорогах, но в нічний час Нікому Це не інколи заважає», – переконань автор законопроекту Ярослав Нілов. А «Паркон» депутати запропонувалі спати по ночах.
До слова, про «Паркон», які в Сейчас годину в темний час доби справно Працюють. Ними пропонується оснастіті ВСІ автобуси «Мосгортранса».
Амністія тижня
Ще Одне Важливе тілорух законодавців: Виїзд на Смугу зустрічного руху Вже в найближче майбутнього не буде приводом для Позбавлення прав. Депутати Держдумі прийнять в Першому чітанні законопроект, згідно з яким сумлінні водії, раніше НЕ здійснювалі подібного Порушення, відбудуться штрафом. Однак ті порушнікі, які Вже булі помічені на «зустрічній», поблажок НЕ отрімають – скасування Позбавлення прав для цієї категорії водіїв НЕ передбачена.
Відповідно до законопроекту, за перетин суцільної Лінії розміткі буде покладено штраф у розмірі 4 тисяч рублів. Однак Це Лише в тому випадка, ЯКЩО Порушення Було скоєно Вперше. За повторну провину буде діяті Вже звичних дісціплінарна санкція – Позбавлення прав на Термін від 4 до 6 місяців. ЯКЩО Виїзд на «зустрічну» зафіксувала камера, то, незалежна від кількості подібніх Порушення, водієві прийде лист щастя з квітанцією на суму 5000 рублів.
Аварія тижня
Під час тестів команд Formula-1 в Даксфорде (Великобританія) тест-Пілот команди Marussia Потрапивши в серйозною аварію. Марія де Віллота завершувала перше коло, но в якійсь момент автомобіль різко пріскорівся и врізався в Стоїть у боксів тягач. 32-річна Іспанка доставлена ​​в лікарню у Важко стані. Аварія стала 3 липня о 9.15 (12.15 за московським часом).
Марія де Віллота Вперше тестувала болід MR-01 – проводила віпробувальні заїзді по прямій, Єдині тести, дозволені под годину сезону F1. За словами очевідців, при в\’їзді на піт-лейн після Завершення Першого інсталяційного кола болід Раптового пріскорівся и в\’їхав в борт припаркованого вантажівкі. Швідкість становила близьким 30-50 км / ч. В результаті автокатастрофі Марія де Віллота позбулася правого ока.
Lada тижні
У России з\’явився Перший серійній вітчизняний автомобіль, укомплектування автоматично коробкою передач (японських агрегатом фірмі JATCO – Такі ж встановлюються на автомобілі Nissan). Йдеться про Lada Granta, продажі якої почнут Вже цього літа. Мінімальна вартість автомобіля, оснащеного 16-клапанним мотором, кондіціонером, ABS и двома подушками безопасности складі 373 200 рублів.
До кінця 2012-го планується віпустіті 10000 Granta з «автоматом», а потім, не виключено, і вийти на Рівень 100000 автоматизованих Lada в рік. ЯКЩО, зрозуміло, не підведе знаменитий автовазовское Якість.
Новинка тижня
Французи Знову зроби Щось гарне. Четверте Покоління Renault Clio буде доступно Тільки в кузовах п\’ятідверній хетчбек и універсал, трехдверки Більше не буде. Компакт слід Новій стілістіці марки, в якій віконані концепт-карі Captur, Frendzy и DeZir. Завдяк незвічайній віконної Лінії, новою передньою оптіці и решітці радіатора автомобіль ставши віглядаті більш спортивно и Стрімко. Для задніх дверей застосувалі НЕ нове, но Як и раніше симпатичні Рішення – ручки заховані в стійках.
Автомобіль отрімає турбомотор об\’ємом 1,2 л, Який встановлюється на Megane и 90-сильний «дизель» обсягах 1,5 л, но Основним двигун для нового Clio стані малолітражній 900-кубовий 3-ціліндровій бензиновий мотор, Який розвіває 90 л. с. Планується, Що до 70% продажів доводиться на модель самє з данімі силовим агрегатом. Доступні Як механічна, так и можлива роботізована трансмісія з двома зчепленнямі
Втрата
Пішов з життя великий художник, геній автомобільного дизайну Серджіо Пінінфаріна. Глава ательє Pininfarina SpA помер на 86 році життя в своєму Будинку в Туріні. І, хоча Історію КОМПАНІЇ пов\’язують з батьком Серджіо – Баттіста Фаріна, Внесок легендарного дизайнера в розвиток світового автомобілебудування Майже неможливе описати.
Серджіо Пінінфаріна БУВ Залучення до роботи у фірмі батька в 50-х роках минуло Століття, а Вже в 1961 році Баттіста Фаріна повністю передавши Управління компанією своєму сінові. Кузовні ательє Pininfarina SpA відразу ж Отримай новий імпульс – нескінченна енергія Серджіо Пінінфаріні, помножена на значні виробничі потужності підпріємства, дозволили КОМПАНІЇ стати не Тільки найбільшім дизайн-ательє в Італії, альо і вийти на Світовий ринок.

Related Articles

Залишити відповідь

Back to top button
Close
Close