Критерії вибору і користь дитячого квадроцикла


Справжній мотовсюдихід – мрія і предмет особливої ​​гордості багатьох сучасних хлопчиськ. Але товарних пропозицій на ринку квадроциклів настільки багато, що непідготовленому батькові впору і розгубитися. Ми спробуємо зорієнтувати вас в наявному розмаїтті.
Критерії вибору і користь дитячого квадроцикла
Справжній мотовсюдихід – мрія і предмет особливої ​​гордості багатьох сучасних хлопчиськ. Але товарних пропозицій на ринку квадроциклів настільки багато, що непідготовленому батькові впору і розгубитися. Ми спробуємо зорієнтувати вас в наявному розмаїтті.
Які найважливіші якості гарного квадроцикла? Звичайно, стійкість, маневреність, відмінна прохідність, надійність двигуна. Важливо розуміти, що важкі і потужні моделі призначені для підкорення складних трас і їзди на більш високих швидкостях, тому маленькому водієві квадроцикл підбирається не тільки строго виходячи з росту, загальної фізичної підготовки, але й залежно від уже наявних навичок управління. Для початківців кращі акумуляторні варіанти, для досвідчених – бензиновий двигун. Бажані автоматична коробка передач, двосторонній рульової гальмо, обмежувач швидкості. Якщо батьки готові довірити дитині таку машину, то обов\’язково варто дізнатися у майбутнього власника, наскільки йому комфортно в сидіння обраного квадроцикла, який подобається дизайн, чи добре закріплюється екіпірування.

Діапазон цін на квадроцикли для дітей – від двохсот до декількох тисяч доларів. Найпопулярнішими вважаються квадроцикли Stels (Росія), Peg-Perego (Італія), Feber (Іспанія). Багато виробів представлено торговою маркою Seca (Китай) за порівняно невисокою ціною.

Визначившись з технічними параметрами і орієнтовною вартістю майбутньої покупки, важливо приділити увагу пошуку порядного продавця. Зрозуміло, як офлайнові, так і інтернет магазини повинні надати вам вичерпну інформацію про всі вподобаних моделях, по вашому запиту вказати слабкі сторони кожного з варіантів. Обов\’язково продаж квадроциклів повинна припускати гарантійне обслуговування та наявність в асортименті запасних частин.

Звичайно, квадроцикл не можна віднести до безумовно необхідним для дитини пристосуванням і розвивають іграшок. Однак при розумній експлуатації катання на ньому теж позитивно відіб\’ється на вмінні концентрувати увагу, своєчасно реагувати на мінливі зовнішні обставини, на розвитку окоміру. Хлопчики навчаються оцінювати ситуацію на дорозі не тільки зі звичною позиції пішохода, але тепер і з боку водія. А це, безсумнівно, стане в нагоді при управлінні автомобілем в майбутньому. Діти, які полюбили катання на мотовсюдиходи, намагаються детально розібратися в його технічному пристрої, вчаться домовлятися зі своїми друзями (адже новенький і блискучий, він викликає неприховану заздрість і захоплення ровесників). Юний власник власного транспортного засобу напевно буде утримувати його в чистоті і дбайливо до нього ставитися. А значить, при правильному піднесенні (це цінний подарунок, а не привід для хизування) таке дороге придбання доставить вам і вашій дитині багато радісних моментів.

Related Articles

Залишити відповідь

Back to top button
Close
Close