У Нижньому Новгороді проведуть конкурс з вибору евакуаторів авто


У російських регіонах активно розглядаються обласні проекти законів, що стосуються евакуації неправильно припаркованих транспортних засобів. Слідом за Москвою і Санкт-Петербургом відповідний документ готуються прийняти депутати Нижегородської області.У Нижньому Новгороді проведуть конкурс з вибору евакуаторів авто
У російських регіонах активно розглядаються обласні проекти законів, що стосуються евакуації неправильно припаркованих транспортних засобів. Слідом за Москвою і Санкт-Петербургом відповідний документ готуються прийняти депутати Нижегородської області.
В Законодавчих зборах Нижегородської області знаходиться проект закону «Про порядок переміщення затриманих транспортних засобів на спеціалізовану стоянку, їх зберігання, оплати витрат на переміщення та зберігання, повернення затриманих транспортних засобів». Згідно з документом, водіям пропонується дозволити залишати на своєму транспортному засобі контактну інформацію, щоб у посадової особи була можливість оперативно проінформувати власника про можливе проведення евакуації.

Крім того, якщо проект закону буде прийнятий, то вибір організації, яка буде займатися переміщенням транспортних засобів на спецстоянку, а також їх зберіганням і поверненням, буде визначатися на підставі підсумків відкритих торгів. Наприклад, в Підмосков\’ї поки що немає такої компанії. Евакуацію авто в Дмитрові та інших підмосковних містах здійснює орендована техніка.

Ще один пункт документа стосується схеми розміщення штрафстоянок. Вона буде затверджуватися щорічно після обговорення на публічних слуханнях.

І, нарешті, про вартість зберігання транспортних засобів на спеціальних стоянках. Вона буде тарифікуватися на погодинній основі, але не зможе перевищити середню вартість зберігання автомобілів на платних автостоянках області.

Related Articles

Залишити відповідь

Back to top button
Close
Close