Іспанський спорткар «Tauro V8 Spider»

Не дивлячись на те, що в Іспанії не найкраще становище в економічному плані, але вона не збирається здаватися. Трохи відкинувши в бік своє скрутне становище, іспанська компанія вирішує почати все заново. Тепер в їх плани увійшла розробка і будування нового авто. Тепер країна готова стати першою на ринку розробки і складання спортивних автомобілів.
Іспанський спорткар «Tauro V8 Spider» Не дивлячись на те, що в Іспанії не найкраще становище в економічному плані, але вона не збирається здаватися. Трохи відкинувши в бік своє скрутне становище, іспанська компанія вирішує почати все заново. Тепер в їх плани увійшла розробка і будування нового авто. Тепер країна готова стати першою на ринку розробки і складання спортивних автомобілів.

Нову свою модель, яку іспанці висунули, є модель«Tauro V8 Spider». Не зважаючи на те, що від двомісний, авто дуже комфортний і має багато переваг перед більшістю спортивних автівок.

Взявши до уваги ресурси «Motorpasion», автомобіль був оснащеним модним і сучасним дизайном. Але в нього все ж таки присутні деякі елементи з минулого – це моделі «Pontiac Solstice». Зовнішні модифікації також змінено. Спортивна машина запозичила в «General Motors» восьмициліндровий двигун, об’єм якого 6.2 літри, а потужність його 440 кінських сил. Механічна трансмісія в споравто шестиступінчаста.

Завдяки опціональним модифікаціям, двигун може збільшити свою потужність майже до 650 кінських сил. Така потужність , що не кажіть, але надихає. Крім цього, авто «Tauro V8 Spider» може похвалитися ще й тим, що вправно використовує систему диференціала. Вона самостійно блокується і не залежно від підсвітки і вентильованих гальм.

Related Articles

Залишити відповідь

Back to top button
Close
Close