Новинка – купе «Jaguar XKR-С»

З’явилися новенькі шпигунські фото «зарядженого» купе «Jaguar XKR-S». Просочилася інформація про те, що дебют авто можна буде побачити осінньому моторшоу, який заплановано показати в Парижі.Новинка - купе «Jaguar XKR-С»  З’явилися новенькі шпигунські фото «зарядженого» купе «Jaguar XKR-S». Просочилася інформація про те, що дебют авто можна буде побачити осінньому моторшоу, який заплановано показати в Парижі.

Що стосується характеристики по даній моделі, то він отримав більш агресивніший вигляд, у аеродинамічного обвісу кузова тепер є додаткові елементи, подока присутні передні бампери, капот також було модернізовано, заднє антикрило збільшили.

Крім цього, у новенького купе для безпеки прикріплено каркас, з’явилися гоночні «ковши» у яких є шеститочкові ремені безпеки, присутня система пожежогасіння, в обов’язковому порядку оснастили контрольними приладами всередині салоні, підвіски зробили набагато жорсткішими, вдосконалена аудіо система і кліматична установка. Внесено кілька змін, після чого конструкція стала легшою.

Якими будуть ще доробки, поки що неохоче говорять керівники, інженери також приховують інформацію. Не виключено, що зміни все ж таки будуть внесені в двигун і трансмісію трекового «Jaguar XKR-S». «Нафарширували» двухдверну автівку 550 найсильнішою 5-ти літровою «вісімкою», в якої є механічний нагнітач і шестиступінчаста автоматична коробка передач. Швидкість до 100 км набирається лише за 4,4 секунди. Максимальна швидкість такої красуні може досягати 300 км/г.

Розробкою займається команда з підрозділу «Jaguar». Їх назва «Engineered To Order». Зараз під контролем у команди ягуар будування унікальної модифікаційної моделі.

Related Articles

Залишити відповідь

Back to top button
Close
Close