Автогальмування обов\’язкова система

Нещодавно дорожньою безпекою було вирішено посилити всі критерії щодо оцінки авто. На початку 2014 року вищі бали получатимуть лише ті машини, які матимуть повну комплектацію – система автоматичного екстреного гальмування AEB. Вразі її відсутності «5 зірок» будуть недосяжними.
Автогальмування обов'язкова системаНещодавно дорожньою безпекою було вирішено посилити всі критерії щодо оцінки авто. На початку 2014 року вищі бали получатимуть лише ті машини, які матимуть повну комплектацію – система автоматичного екстреного гальмування AEB. Вразі її відсутності «5 зірок» будуть недосяжними.

Якщо взяти до уваги марки автомобілів, тоді висновок можна зробити таковим, що всього 3 автовиробника: «Infiniti», «Volvo» і «Mercedes-Benz» на сьогоднішній день можна назвати тими автівками, які мають необхідну норму. Що сказати, слів бракую. Тільки ці виробники розуміють на скільки необхідна ця комплектація – система «AEB». Незважаючи на те, що в інших марках авто цієї системи не має, її можна встановити. Такі марки, як «BMW», «Ford», «Jaguar», «Skoda», «Toyota», « Audi», «Volkswagen», «Opel», «Seat», «Lexus», «Mazda» і «Honda» мають можливість установити систему екстреного гальмування. Що стосується інших моделей, їм не вдалося попасти в список «EuroNCAP». Вони вважають, що пропонувати і встановлювати таку установку, як «AEB» не має потреби…

Як зауважили і помітили експерти, саме така система спроможна знизити ДТП. Нехай і не повність її ліквідувати, але більший процент все таки мінізувати і зменшити кількість аварій.

Сама по собі система «AEB» включила в себе – радар, камера на передній частині авто, сканери лазерні, датчики. Тепер цим приладом можна сканувати навколишнє оточення, реакція на будь-які зміни, що можуть привести до зіткнення, завжди водій буде попереджений в разі небезпеки, в окремих випадках зможе самостійно зупинитися. Ефективнішою система вважається коли машини пересувається по місту зі швидкістю не перевищуючи 30 км/г. Це може знизити ризик для самих же пішоходів.

Того року, німецьким вченим вдалося створити систему, якою можна управляти лише однією думкою. Тепер вчені намагаються втілити в реальність свій винахід. Вже зроблено прототип нової системи екстреного гальмування. Принцип її роботи полягає в тому, щоб читати подумки водія і застосовувати її в разі необхідності.

Related Articles

Залишити відповідь

Back to top button
Close
Close