Що можна побачити, спостерігаючи за транспортом через супутникову систему спостереження?


Компанія \”Глобал Хаус\” розробляючи систему супутникового стеження \”Глобал\” постаралася максимально врахувати потреби клієнтів для отримання ними максимальної вигоди при впровадженні моніторингу автотранспорту.Що можна побачити, спостерігаючи за транспортом через супутникову систему спостереження?
Останнім часом часто пишуть і говорять про вигоду супутникового стеження за автотранспортом. Проте, перш ніж витратити кошти на впровадження супутникового моніторингу будь-який керівник буде намагатися отримати максимальну інформацію про реальні переваги, гарантованих йому системою.
Оптимізація роботи та раціональне використання автотранспорту, економія палива є абстрактними поняттями, їх реалізація для кожного конкретного підприємства залежить від конкретних параметрів і даних, що надаються системою, їх актуальності на даний момент часу і достовірності. Крім того, для багатьох організаторів велике значення має збереження цих параметрів в зручній для аналізу формі. Погодьтеся, що показана на моніторі точка знаходження авто двадцятихвилинної давності мало допоможе при необхідності оперативно задіяти найближчий автомобіль для виконання термінових робіт. Так само, як і неможливо проаналізувати і перерозподілити транспортне навантаження, не маючи звітів, які фіксують необхідні параметри за зацікавив проміжок часу.

Переваги, які Ви отримаєте, багато в чому залежать від можливостей системи моніторингу транспорту, яка безпосередньо буде обробляти сигнали, уловлюються з супутника GPS трекером – спеціальним маячком, призначеним для визначення координат автомобіля.

Компанія \”Глобал Хаус\” розробляючи систему супутникового стеження \”Глобал\” постаралася максимально врахувати потреби клієнтів для отримання ними максимальної вигоди при впровадженні моніторингу автотранспорту.

Одним з найважливіших показників, необхідних для ефективного використання системи спостереження за автомобілем, є точність навігації, тобто достовірність координат в реальному часі. Кожна з нині існуючих навігаційних систем має свої похибки. Тому для досягнення більш високої точності визначення координат транспортного засобу оптимальним є використання двох і більше навігаційних систем. Система \”Глобал\”, компанії \”Глобал Хаус\” використовує обладнання, здатне приймати не тільки сигнали і Глонасс GPS, але Gallileo (Європа) і Gompass (Китай).

Іншим важливим параметром, що впливає на точність і актуальність координат в даний момент часу є період відстеження – трекінг. У випадках, коли він перевищує секунд 20, мало ймовірності отримати інформацію про реальний місці знаходження автомобіля. Трекінг в системі «Глобал» здійснюється через секунд 5-10, завдяки чому досягається висока точність і якість онлайн відстеження.

При спостереженні за автомобілем з метою контролю його переміщення і проходження встановленого маршруту, а також графіка, зупинок, дотримання правил безпеки і витратою палива, важливо бачити на карті з хорошою деталізацією напрямок руху, швидкість, кількість і тривалість зупинок, не тільки маршрут, але й пройдену дистанцію за певний проміжок часу. Для того щоб ефективно використовувати дану інформацію і оперувати отриманими даними, необхідно отримувати їх не тільки в момент перегляду, але мати можливість перегляду маршрутів з зазначенням всіх перерахованих параметрів за будь-який часовий проміжок. Сервіс \”Глобал\”, компанії \”Глобал Хаус\” дозволяє відстежити маршрут транспортного засобу онлайн за будь-яку дату, визначити місце знаходження транспорту в зацікавив момент часу в будь-який день.

Велике значення для використання повною мірою інформації, яка збирається сервісом за допомогою трекера GPS, має така послуга, як формування звітів. Саме вони стають головним інструментом управлінця і організатора. Крім компонування за певними параметрами, важливо, щоб звіти мали зручний формат, легко експортувалися в інші програми, а також надавали наочно дані у формі графіків і таблиць.

Компанія \”Глобал Хаус\” не тільки надає своїм клієнтам отримати 9 видів звітів за будь-який період часу, в тому числі і через датчик витрати палива, але удосконалювати і покращувати їх відповідно до побажань клієнтів, дозволяючи отримати максимум користі і прибутку з вкладених в установку системи супутникового стеження \”Глобал\” коштів.

Related Articles

Залишити відповідь

Back to top button
Close
Close