Ремонт доріг в режимі онлайн

За інформацією Росавтодору, зараз найчастіше автомобілісти скаржаться на проблеми, пов\’язані з рухом по реконструюється федеральній трасі М9 «Балтія». 13 З червня там відкрився рух по розділовій смузі. Після завершення реконструкції протягом усієї автомагістралі аж до Малого бетонного кільця додатися по два смуги на кожній стороні.Ремонт доріг в режимі онлайнРосавтодор запустив в Рунеті новий проект – на сайті http://centrdor.ru/info ведеться онлайн трансляція ремонту федеральних трас. Користувачі можуть побачити фотографії доріг, які ремонтуються в справжній момент. Зображення надходить з 70 камер, встановлених уздовж автомагістралей.
Як повідомляється в прес-релізі, на сайті можна знайти не тільки список ремонтованих доріг і фотографії з місць проведення реконструкцій, а й інформацію про інтенсивність руху на певних ділянках, а також розміщенні заправок, мийок, магазинів, пунктів ГИБДД і майданчиках для відпочинку. Є на сайті і прогноз погоди. Особливо зручний пропонований сервіс для власників портативних пристроїв – як ноутбуків, типу нового MacBook Air, так і смартфонів. \”Люди повинні знати про хід робіт і про те, де вони проходять, щоб мати можливість заздалегідь продумувати свій маршрут\”, – прокоментував проект міністр транспорту РФ Максим Соколов.

За інформацією Росавтодору, зараз найчастіше автомобілісти скаржаться на проблеми, пов\’язані з рухом по реконструюється федеральній трасі М9 «Балтія». 13 З червня там відкрився рух по розділовій смузі. Після завершення реконструкції протягом усієї автомагістралі аж до Малого бетонного кільця додатися по два смуги на кожній стороні.

Нагадаємо про те, які ділянки доріг будуть ремонтуватися в Московській області цього літа. Ремонт на трасі \”Крим\” продовжиться до 23 серпня – будівельні роботи ведуться на ділянці з 74-го по 85-й км. До кінця літа планується закінчити реконструкцію двох ділянок автомагістралі «Урал» – з 24-28-го по ой км і з 109-13-го по й1 км, а також відремонтувати три кілометри (з 46-го по 49-й) шосе Москва – Дмитров – Дубна. Крім того, оновлення очікують дев\’ять ділянок Московського малого і десять ділянок Московського великого кілець.

Related Articles

Залишити відповідь

Back to top button
Close
Close