Електромобіль «Renault ZOE» зумів побити світовий рекорд

Модель електромобіля «Renault ZOE» виявилась витривалою. За добу йому вдалося подолати відстань в 1618 кілометрів. Витривалість проводилась на спеціальному треку у Франції. На дорогу не потрачено а ні літра пального. Цен перший електромобіль, який зумів попасти в Книгу рекордів Гінесса.

Електромобіль «Renault ZOE» зумів побити світовий рекорд Модель електромобіля «Renault ZOE» виявилась витривалою. За добу йому вдалося подолати відстань в 1618 кілометрів. Витривалість проводилась на спеціальному треку у Франції. На дорогу не потрачено а ні літра пального. Цен перший електромобіль, який зумів попасти в Книгу рекордів Гінесса.

Для того, щоб перевірити сили своєї машини, в конкурсі брали участь 15 водіїв. Вони почерзі їздили на електромобілі «Renault ZOE» для того, щоб можна було подолати максимальну відстань на авто. Після того, як вони проїжджали, їх підключали до електроджерела, щоб електромобіль якнайшвидше перезарядився.

В такому заїзді взяло два однаковий «Renault ZOE». Обидва їх було оснащено зарядним блоком від «Caméléon». Завдяки йому і було досягнуто необхідної мети. Саме ця система і зробила «ZOE» сумісним зі звичайною розеткою не зважаючи на те, якого вона типу і яка її потужність. Завдяки їй можна було проводити швидку підзарядку і відновлювати акумулятор авто на 80 % за мінімальний час. Достатньо було лише 30 хвилин.

Обидва електрокара благополучно стартували і фінішували через 24 години. Показники трохи відрізняються, але все таки хороші. Перший авто здобув кілометраж в 1 618, а других – 1 506 кілометрів. Після підрахунку було встановлено, що середня швидкість такої кралі складає 67 км/г. Але, якщо враховувати те, що він заряджався кілька разів за весь період своєї гонки, тоді швидкість його буде більшою. Вона досягатиме 107 км/г. І на завершення, вартість такого авто сягатиме 16 000 євро. Чи є хоть якийсь шанс ввозитися і прижитися в Україні, досі залишається неясним.
Електромобіль «Renault ZOE» зумів побити світовий рекорд
Електромобіль «Renault ZOE» зумів побити світовий рекорд

Related Articles

Залишити відповідь

Back to top button
Close
Close