Cartoons

Обов\’язкове автострахування готують до скасовування

Верховна Рада вже в котрий раз зареєструвала закнопроект. Згідно цьому законові в Україні буде скасовано автоцивілку. Страховики поки що не одобрюють таке рішення. Українцям-водіям може й на руку таке, але страховикки обурені таким законопроектом.Обов'язкове автострахування готують до скасовування Верховна Рада вже в котрий раз зареєструвала закнопроект. Згідно цьому законові в Україні буде скасовано автоцивілку. Страховики поки що не одобрюють таке рішення. Українцям-водіям може й на руку таке, але страховикки обурені таким законопроектом.

Вердикт виніс про остаточне скасування депутат Валерій Шаманов. На його думку це є правильним рішенням. Він вважає, що більше не потрібне страхування цивільно-правової відповідальності власників транспортних засобів.
7 червня було подано на підпис документи про скасування такого законопроекту. чим все закінчеться, залишається чекати.

Згідноз документами, всі гарантійні внески, які сплачувалися страховою компанією до фонду про захист потерпілих в ДТП, також, не забуваючи про те, що потрібно було ураховувати і інвестаційні доходи, які отримувалися після їх розміщення, повинні бути поверненні страхувальнику на протязі, не пізніше ніж 3 роки, з моменту їх вступу в законну силу. Виняток тільки становитимуть СК, до яких буде примінено процедуру або повної ліквідації, або повного їх банкрутства.

Депутати вважають, що рішення правильне тому, що це кардинально змінить долю водіїв. Це така турбота від наших депутатів, подарунок для українських водіїв. Мета створення такого законопроекту потрібна була для того, щоб вирішити ряд проблем, питань, які пов язанні навколо транспорту і страхового бюро. Рада намагається стимулювати страховиків виконувати свої обов язки краще і якісніше. Послуги в сфері автомобільного страхування повинні бути на вищому рівні.

Related Articles

Залишити відповідь

Back to top button
Close
Close