Показ стійкості від електроскутера

Молодик з Каліфорнії автоіндустрії «Lit Motors» показав свого новачка – ним був закритий електроскутер. Як не дивно, але спроможний самостійно триматися на своїх двох колесах. Рівновага в нього відмінна. На відмінну від звичних і стандартних двохколесових засобів, він самостійно може триматися на колесах і при цьому зовсім не перекидатися із сторони в сторону. Навіть, якщо його штофхнути, він все рівно буде тримати рівновагу.Показ стійкості від електроскутераМолодик з Каліфорнії автоіндустрії «Lit Motors» показав свого новачка – ним був закритий електроскутер. Як не дивно, але спроможний самостійно триматися на своїх двох колесах. Рівновага в нього відмінна. На відмінну від звичних і стандартних двохколесових засобів, він самостійно може триматися на колесах і при цьому зовсім не перекидатися із сторони в сторону. Навіть, якщо його штофхнути, він все рівно буде тримати рівновагу.

Цей транспортний засіб може триматися за рахунок гіроскопа. Як заявили пресі розробники-інженери, електроскутер здатен обертатися з частотою майже в 12 тисяч обертів за хвилин. Він автоматично перевіряє все сам і при необхідності направляє в те положення, яке необхідне йому, кут нахилу визначається самостійно електроскутером. Це нагадує метод, який прийнято використовувати в смартфонах і планшетах. Повернувши дисплей в необхідному положенні, можна дивитись ту чи іншу інформацію.

Що стосується технічних характеристик «Lit C1»,так вони дивовижні і трохи не звичні. Максимальна швидкість електроскутера досягає більш ніж 190 км/г. Проїхати на ньому можна до 350 км., цієї відстані достатньо для поїзди по місту. Зовнішній вигляд транспорту трохи нестандартний, вузькуватий і має великі вікна. Диски підсвічуються блакитним кольором. Саме вони і підкреслюють стан скутера.

Засновник компанії – Ден Саймон, запланував вивести його на доріжку продажу до 2014 року. Ціна на нього вже також встановлена – 16,000 доларів.
Показ стійкості від електроскутера

Related Articles

Залишити відповідь

Back to top button
Close
Close