Компанія «Audi» категорично відмовилась виробляти електромобілі

Нещодавно, вище керівництво оцінило ситуацію і зробило висновок, що ніяких перспектив від винаходу електрокару не має і не буде. Якою б мода не була, вона залишиться лише модою, причому як завжди – короткочасною. Звичайні автівки будуть завжди на першому місці. Наприклад, за «Audi A2» покупцям приходилось віддавати не малу суму, вона сягала більш ніж 40 тисяч євро. І при тому, що модель, так сказати, була слабенькою. Як би в Європі не любили чистоту і чисте повітря, але грошенята там теж полюбляють і тратити лишній цент їм також не приносить задоволення.Компанія «Audi» категорично відмовилась виробляти електромобілі Керівництво компанії «Audi» відмовляється від створення електромобіля. Така ідея не може реалізуватись лише тому, що створення такого авто для компанії є абсурдом. Не зважаючи на це, в 2011 році створювався концепт подібної марки моделі. Хоча, якщо пригадати той рік, інженери були сповнені оптимізму. Але за рік він кудись зник. Тоді вважалось, що машина вийшла напрочуд чудова, містка і чудова. Її виробництво повинно було початися наступного року. Тільки ой через кілька місяців свою думку змінили майже всі працівники компанії. Через короткий час було зрозуміло, що авто принесе лише збитки, а не прибуток. Все тому, що до сих пір інфраструктура не розвинена по Європі. Якби ще й не такі ціни, які відбивають охоту до покупки. З такими цінами ще довго не будуть купуватися електромобілі.

Нещодавно, вище керівництво оцінило ситуацію і зробило висновок, що ніяких перспектив від винаходу електрокару не має і не буде. Якою б мода не була, вона залишиться лише модою, причому як завжди – короткочасною. Звичайні автівки будуть завжди на першому місці. Наприклад, за «Audi A2» покупцям приходилось віддавати не малу суму, вона сягала більш ніж 40 тисяч євро. І при тому, що модель, так сказати, була слабенькою. Як би в Європі не любили чистоту і чисте повітря, але грошенята там теж полюбляють і тратити лишній цент їм також не приносить задоволення.

Тепер компанія вже остаточно вирішила для себе, що ідею з виробництвом електромобіля можно забути і розпочинати розробку нормальної тачки.
Компанія «Audi» категорично відмовилась виробляти електромобілі

Related Articles

Залишити відповідь

Back to top button
Close
Close