«SIA» представила новеньке обладнання для зарядження электромобіля

На виставці «Автотехсервіс 2012» було представлено новинку для українських авто – це колона, щоб можна було нею заряджати електромобілі. Саме її було представлено на автошоу «SIA 2012». Однією з перших на українських автозаправках красувався електромобіль – «BYD Е6». Без такої електрозаправки більшість електромоблів не мають ніякого шансу на їх заправку.
«SIA» представила новеньке обладнання для зарядження электромобіляНа виставці «Автотехсервіс 2012» було представлено новинку для українських авто – це колона, щоб можна було нею заряджати електромобілі. Саме її було представлено на автошоу «SIA 2012». Однією з перших на українських автозаправках красувався електромобіль – «BYD Е6». Без такої електрозаправки більшість електромоблів не мають ніякого шансу на їх заправку. Це ще на Україні більшість населення не звикли до таких колон. В Європі звичне діло сприймати такі заправки, для них це вже не в новизну. Наприклад, звичайною запракою вважається В Азії, а також в більшості країн Європи. Вони стали з\’являтися як прикраса на автовиставках, є на автозаправках. На українських дорогах вони і далі будуть показуватись, але в більшій кількості.

Цей рік для автошоу «SIA 2012» випав бути не таким особливим, як його чекало багато глядачів. Технічна його частина оформлялась як зовсім окрема експозиція. Скоріш за все, можна сказати, що«Автотехсервіс 2012» нагадує копію тогорішнього автошоу. Зате, не були скупими на показ технічних новинок суб\’єкти нашого вітчизняного автомобільного бізнесу. Хоча, деякі і европейські компанії все ж таки показали кілька своїх новинок.

Якщо ж сказати трохи короче, то «Автотехсервіс 2012 намагався відображати сьогоденні будні розвитку техніки. Більш менш їм це вдалося зробити. Перш за все, це було потрібно самим , щоб зберегти свої автівки від різноманітних ушкоджень або угонів. Більш модними авто стали за рахунок тюнінгу, нової і вдосконаленої гарнітури і ще багато всього, що могло зробити автомобіль привабливим і незвичним.

Related Articles

Залишити відповідь

Back to top button
Close
Close