Названо найбільш небезпечний вид транспорту в Росії


Росіяни вважають найбезпечнішим видом транспорту поїзд, а маршруток побоюються більше, ніж літаків. Така оцінка була отримана за підсумками опитування, проведеного в березні-квітні 2012р. Всеросійським центром вивчення громадської думки (ВЦВГД) в рамках комплексної програми забезпечення безпеки населення на транспорті.Названо найбільш небезпечний вид транспорту в Росії
Росіяни вважають найбезпечнішим видом транспорту поїзд, а маршруток побоюються більше, ніж літаків. Така оцінка була отримана за підсумками опитування, проведеного в березні-квітні 2012р. Всеросійським центром вивчення громадської думки (ВЦВГД) в рамках комплексної програми забезпечення безпеки населення на транспорті.
Як повідомив журналістам генеральний директор ВЦВГД Валерій Федоров, згідно з результатами опитування найбезпечнішим видом транспорту росіянам представляється поїзд далекого прямування (58%). На другому місці – трамвай (53%), на третьому – електричка (52%), далі метро (48%), тролейбус (46%), автобус (38%), приміський та міжміський автобус (33%), літак (26 %), річковий і морський транспорт (19%) і маршрутне таксі (16%).


Серед об\’єктів транспортної інфраструктури найкращий показник оснащеності з точки зору забезпечення безпеки пасажирів і захисту про терористичних актів – у аеропортів (66% опитаних визнали рівень оснащеності в цілому високим). На другому місці залізничні вокзали (61%, на третьому – метрополітен (58%).
За рівнем професіоналізму водіїв (машиністів, пілотів), що здійснюють перевезення пасажирів, лідирує поїзд (81% і приміські та міжміські автобуси (80%). Метрополітен назвали 78% опитаних, літак – 77%. Замикає рейтинг річковий морський транспорт (56% і маршрутне таксі (42%). За критерієм професійної підготовки інших співробітників транспортних компаній лідирує літак (75% і поїзд (73%).
Опитування ВЦВГД проводилося в березні-квітні 2012р. Загальноросійський опитування охопив 1600 чоловік в 138 населених пунктах в 46 областях, краях і республіках Росії. Крім того, регіональні опитування охопили 27 тис. осіб у містах Казань, Владивосток, Сочі, Краснодар, Воронеж, Махачкала, Нальчик, Ставрополь, Мінеральні Води, Черкеськ, Грозний і Владикавказ.
Нагадаємо, програма забезпечення безпеки населення на транспорті розрахована на термін до кінця 2013р., Загальний обсяг фінансування на період 2010-2013рр. – Більше 46 млрд руб.
На сьогодні маршрутне таксі дійсно є одним з найнебезпечніших видів транспорту. Водії, в гонитві за виручкою, часто порушують Правила дорожнього руху, ставлю під загрозу життя пасажирів. Так, 26 травня відбулося велике ДТП в Санкт-Петербурзі, в результаті якого, травми різного ступеня тяжкості отримали вісім осіб, в тому числі одна дитина.

Related Articles

Залишити відповідь

Back to top button
Close
Close