Електрокроссовер «Toyota RAV4 EV»

Нещодавно, в травні місяці, було представлено в Лос-Анджелесі новенький кросовер «Toyota RAV4». Головна і основна його відмінність полягає в тому, що його змогли переробити на електрокар. Два роки тому, обидві компанії – японська і американська з’єдналися разом. Після плодотворної праці і вийшло таке малятко, як електрокар кросове. Саме для його виробництва було потрачено чималих зусиль. Але він того вартий.

Електрокроссовер «Toyota RAV4 EV»Електрокроссовер «Toyota RAV4 EV»Електрокроссовер «Toyota RAV4 EV»Нещодавно, в травні місяці, було представлено в Лос-Анджелесі новенький кросовер «Toyota RAV4». Головна і основна його відмінність полягає в тому, що його змогли переробити на електрокар. Два роки тому, обидві компанії – японська і американська з’єдналися разом. Після плодотворної праці і вийшло таке малятко, як електрокар кросове. Саме для його виробництва було потрачено чималих зусиль. Але він того вартий.

Електрокроссовер «Toyota RAV4 EV», який тепер працює на електричному моторі, має потужність, яка сягає більш ніж 154 кінських сили. «Живність» його відбувається від літій-іонних акумуляторів. Ємкість кожного складає 42 кіловати на годину. Це допомагає йому набирати обертів до сотні кілометрів за 8,6 секунд. Максимальна швидкість кросовера складає 160 км / год. Для того, щоб зарядити батарею, достатньо її підпитувати розеткою, потужність якої 240 вольт. Для підзарядки хвате лише 6 годин. Якраз такого заряду хвататиме, щоб проїхатись до 160 кілометрів.

Універсал кросовер «Toyota RAV4 EV» буде відрізнятися зовнішністю від своїх родичів деякими нехитрими штрихами. Перш за все, це буде передні бампер, радіатор, корпус дзеркала і спойлер. Але це ще не все, змін потерпіла і світотехніка.

На ринок продажу така автівка планує вийти літом цього року. Першими хто зможе прикупити собі авто, будуть жителі Каліфорнії. Якщо продаж буде окуповуватись, авто почне розповсюджуватись і в інших країнах. Компанією заплановано через 3 роки випускати як мінімум, це 2 600 кросоверів. Новеньке авто кросовер електрокар «Toyota RAV4 EV» буде вдвічі дорожчим, чим звичайне авто.

Related Articles

Залишити відповідь

Back to top button
Close
Close