УАЗ Patriot і Pickup отримали оновлений інтер\’єр


Ульяновський автомобільний завод оголосив про надходження в продаж двох оновлених моделей – Patriot і Pickup. По більшій частині зміни торкнулися салонів позашляховиків. Базові комплектації отримали більше функцій.УАЗ Patriot і Pickup отримали оновлений інтер'єр
Ульяновський автомобільний завод оголосив про надходження в продаж двох оновлених моделей – Patriot і Pickup. По більшій частині зміни торкнулися салонів позашляховиків. Базові комплектації отримали більше функцій.
Як зазначає відповідальний автовиробник в прес-релізі, в оформленні інтер\’єру з\’явилися нові кольори. «Основний колор інтер\’єру виконаний в чорному графіті, а для таких окремих елементів, як стійки, стелю і сидіння, використаний бежевий колір. Сидіння виконані в комбінованій кольоровій гамі з сучасних матеріалів і з новим оригінальним дизайном оббивки у вигляді шаблеподібних вставок », – повідомляє прес-служба. Крім того, акцент в рестайлінгових версіях був зроблений на підвищенні якості управління кліматом в салоні – моделі отримали вбудовану систему опалення та кондиціювання виробництва німецької компанії Sanden.

Обидва позашляховика оснащені новим четирехспіцевий рульовим колесом від компанії Takata-Petri AG, яке сприяє підвищенню безпеки при управлінні автомобілем як при русі по трасі, так і при їзді по бездоріжжю. Опційно можна встановити на дах багажник на рейлінги.

У порівнянні з попередніми версіями приладові панелі оновлених Patriot і Pickup мають на третину менше деталей, що дозволило мінімізувати шум в салоні. Оновилася також комбінація приладів. Салон Patriot і Pickup отримали нову 2DIN магнітола з роз\’ємом USB, що дозволяє зчитувати інформацію з різних носіїв. Ще одне нововведення – функція гучного зв\’язку. З її допомогою можна приймати телефонні дзвінки.

Що до розширення базової комплектації Classic, то тепер вона включає дзеркала з підігрівом і електроприводом, атермальниє скла та електричні склопідйомники на передніх дверях.

Related Articles

Залишити відповідь

Back to top button
Close
Close