Intel профінансує розвиток автоелектроніки


Компанія Intel вкладає кошти в розвиток автомобільної електроніки – для фінансування перспективних програмних і апаратних розробок організований інвестиційний фонд Intel Capital підключених автомобілів фонду. Статутний капітал склав 100 мільйонів доларів.Intel профінансує розвиток автоелектроніки
Компанія Intel вкладає кошти в розвиток автомобільної електроніки – для фінансування перспективних програмних і апаратних розробок організований інвестиційний фонд Intel Capital підключених автомобілів фонду. Статутний капітал склав 100 мільйонів доларів.
Як повідомляє прес-служба компанії, гроші фонду Intel Capital підключення автомобіля фонду будуть направлені на створення спільних інформаційних та розважальних систем, що забезпечують постійне з\’єднання з інтернетом. Частина проектів буде реалізовуватися під безпосереднім контролем фахівців Intel. Для цього в одній з лабораторій Intel в Карлсруе (Німеччина) був відкритий спеціальний центр Автомобільний центр інновацій та розробки продуктів.

Перші результати роботи вже є: починаючи з 2013 року, в серійні автомобілі японського виробника Nissan Motor будуть встановлюватися навігаційні та розважальні системи, що базуються на процесорах Atom. Передбачається, що ноу-хау дозволить, зокрема, віддалено відслідковувати ситуацію з машиною і навколо неї. Приміром, отримувати на смартфон відео в момент можливого випадкового пошкодження автомобіля на віддаленій стоянці.

Останні розробки в сфері автоелектроніки будуть представлені виробниками на міжнародній виставці SIA 2012, яка відкриється завтра в Києві. Широкий асортимент аналогічної продукції представлений тут. Додамо, що в моторшоу SIA 2012 візьмуть участь понад 400 автомобільних і автосервісних компаній, що представляють 17 країн світу.

Related Articles

Залишити відповідь

Back to top button
Close
Close