Новий Nissan Qashqai будуть збирати в Санкт-Петербурзі

Компанія Nissan оголосила про плани зі збільшення потужностей виробництва в Санкт-Петербурзі – до 2014 року на пітерському заводі будуть виробляти до 100 000 автомобілів щорічно. Тут же «пропишеться» новий Qashqai.Новий Nissan Qashqai будуть збирати в Санкт-ПетербурзіКомпанія Nissan оголосила про плани зі збільшення потужностей виробництва в Санкт-Петербурзі – до 2014 року на пітерському заводі будуть виробляти до 100 000 автомобілів щорічно. Тут же «пропишеться» новий Qashqai.
Стратегію на найближче майбутнє в загальних рисах змалював віце-президент Nissan Колін Додж. Значно збільшити виробничі потужності планується за рахунок будівництва нових цехів – штампувального та з виробництва пластикових деталей. Так, додаткова площа будівель становитиме близько 50 000 м ². Інвестувати в проект передбачається 167 000 000 євро.

Нагадаємо, зараз на заводі Nissan у Санкт-Петербурзі збираються три моделі: Teana, Murano і X-Trail. Після розширення виробничих потужностей планується організувати складання нового покоління Nissan Qashqai. Крім того, як зазначив Колін Додж, «з початку майбутнього року Nissan вперше виступить в основному сегменті масових автомобілів, де представить зовсім новий седан Almera». На заводі в Санкт-Петербурзі також виробляють комплектуючі для випускається модельного ряду, купити автозапчастини можна в авторизованих сервісних центрах.

Прийдешнє розширення пов\’язано, перш за все, з планами по збільшенню частки японського автовиробника на російському ринку до 10% до 2016 року. В даний час вона становить 5,9%. Щоб реалізувати настільки амбіційні наміри, Nissan повинен буде збільшити продажі своїх автомобілів в Росії втричі. У 2011 році компанія продала 161 000 машин.

Related Articles

Залишити відповідь

Back to top button
Close
Close