ICAR-прокат: орендуйте комфортне пересування по Москві

Прокат автомобілів – незамінна послуга у багатьох життєвих ситуаціях. Наприклад, коли власна машина знаходиться в ремонті. Або коли, приїхавши в незнайоме місто, не хочеться витрачати час і сили на поїздки в громадському транспорті.
Інша справа, що відчути абсолютно всі переваги цієї послуги можна тільки в тому випадку, якщо звернутися в компанію, перевірену часом і клієнтами. Одну з лідируючих позицій на ринку оренди автомобілів в Москві займає компанія ICAR-прокат.
ICAR-прокат: орендуйте комфортне пересування по МосквіПрокат автомобілів – незамінна послуга у багатьох життєвих ситуаціях. Наприклад, коли власна машина знаходиться в ремонті. Або коли, приїхавши в незнайоме місто, не хочеться витрачати час і сили на поїздки в громадському транспорті.
Інша справа, що відчути абсолютно всі переваги цієї послуги можна тільки в тому випадку, якщо звернутися в компанію, перевірену часом і клієнтами. Одну з лідируючих позицій на ринку оренди автомобілів в Москві займає компанія ICAR-прокат.

Пересування по Москві, як і по більшості великих мегаполісів, має свої особливості: навіть на автомобілі дістатися будь-куди буває не так вже й просто. А без власного транспортного засобу деякі частини міста і зовсім стають недоступні. Саме тому оренда «легковиків» – одна з найпопулярніших послуг в російській столиці. Причому як для туристів, так і для місцевих жителів. На ринку представлено безліч компаній, що спеціалізуються на прокаті транспортних засобів, проте далеко не всі заслуговують довіри. Щоб з першого разу і напевно знайти оптимальний для себе варіант, звертайтеся в ICAR-прокат. Подробиці про оренду автомобілів – тут.

ICAR-прокат пропонує своїм клієнтам відразу кілька суттєвих переваг. Перш за все, орендувати автомобіль в компанії можна без надання застави. Особливо це важливо, якщо орендар обмежений у коштах. Ключовою особливістю також є відсутність ліміту пробігу – клієнт може проїхати стільки, скільки йому потрібно. Причому для оренди достатньо всього 1 року водійського стажу.

Орендувавши автомобіль в компанії ICAR-прокат, клієнт може не хвилюватися про технічний стан транспортного засобу – кожна машина перед виїздом проходить ретельний огляд. Причому, гарантується цілодобова технічна підтримка. Відзначимо також, що кожне авто в парку має поліс КАСКО.

Окремо варто відзначити, що в автопарку ICAR-прокат – широкий асортимент легкових машин, починаючи з бюджетних моделей і закінчуючи елітними автомобілями. Любителям розкоші напевно припадуть до душі Bentley, Mercedes Benz S350, Porsche Cayenne та інші VIP-авто.

Ще однією додатковою послугою, що надається клієнтам компанією ICAR-прокат, є продовження договору прокату з виїздом менеджера. Іншими словами, орендарю не доведеться намотувати зайві кілометри до офісу. А для тих, хто регулярно користується послугою прокату авто в ICAR діє накопичувальна система бонусів, яка дозволяє не тільки їздити з комфортом і задоволенням, але й економити.

Related Articles

Залишити відповідь

Back to top button
Close
Close