Таксі Столиці: \”Давайте зробимо так щоб влада з нами вважалася!\”

18 травня 2012 в Києві таксисти провели акцію протесту. Основною метою, якої було залучення уваги влади до проблеми монополізації ринку таксомоторних перевезень у Києві. В акції взяли участь близько 50 автомобілів таксі без шашок, але з прапорами і твердими намірами.
Таксі Столиці: "Давайте зробимо так щоб влада з нами вважалася!" 18 травня 2012 в Києві таксисти провели акцію протесту. Основною метою, якої було залучення уваги влади до проблеми монополізації ринку таксомоторних перевезень у Києві. В акції взяли участь близько 50 автомобілів таксі без шашок, але з прапорами і твердими намірами.

У соціальній мережі facebook.com Альберт Кара прокоментував це так:
\”18 травня ми провели акцію цілями, якої було привернути увагу влади про проблеми таксомоторного бізнесу в столиці. І як би не намагалася влада перекрутити свої\” благі \”наміри про регулювання ринку, ми бачимо тільки одне. Відступати вони не мають наміру. Робоча група при КМДА , як працювала, так і працює. Завдання, якої до сих пір не відомі. Розуміємо, що зараз пан Водовозов буде показувати лояльність до всіх учасників ринку таксі (залучаючи всіх бажаючих у робочу групу), таким чином, відпрацьовуючи, поставлені перед ним завдання керівництвом міста Києва.

Ну що ж панове правителі. Ми не збираємося давати вам шанс, використання нашої відмови від участі в робочій групі. Ми за конструктивний і прозорий діалог. Тому ми, організатори акції закликаємо всіх без винятку, хто намагається вижити на цьому ринку, хто не хоче ЗАВТРА залишитися без засобів існування. Давайте зробимо так щоб влада з нами вважалася. Вони живуть за рахунок нас. Ми платники податків маємо повне право знати, коли і як приймаються рішення по бізнесу, в якому ми працюємо \”.

Акція протесту привернула увагу громадськості і влади, після чого Олександр Попов заявив про те, що київська влада відкрита для конструктивного діалогу з усіма представниками ринку приватних перевезень.

Related Articles

Залишити відповідь

Back to top button
Close
Close