У Нижньому Новгороді видачу дозволів на діяльність таксі хочуть передати в муніципальні органи

У Нижньому Новгороді спеціальна комісія Міської думи з транспорту і зв\’язку готує звернення до губернатора, в якому порушено питання передачі повноважень по видачі дозволів на здійснення діяльності таксомоторних підприємств у відомство міста. Дане рішення комісія прийняла 15 травня, і воно було узгоджене з департаментом транспорту і зв\’язку адміністрації Нижнього Новгорода. У Нижньому Новгороді видачу дозволів на діяльність таксі хочуть передати в муніципальні органиУ Нижньому Новгороді спеціальна комісія Міської думи з транспорту і зв\’язку готує звернення до губернатора, в якому порушено питання передачі повноважень по видачі дозволів на здійснення діяльності таксомоторних підприємств у відомство міста. Дане рішення комісія прийняла 15 травня, і воно було узгоджене з департаментом транспорту і зв\’язку адміністрації Нижнього Новгорода. Проект листа був підписаний главою Нижнього Новгорода Олегом Сорокіним.
Олексій Гойхман, голова комісії з транспорту і зв\’язку, коментує:
«Наша комісія і профільний департамент ведуть совісно роботу з цього питання, разом ми направимо найближчим часом лист губернатору з пропозицією, щоб органу місцевого самоврядування Нижнього Новгорода було передано повноваження з видачі ліцензій на здійснення діяльності таксі. Таксі повинно знаходитися в господарстві Нижнього Новгорода. Це дозволить місту не тільки отримувати прибуток, а й навести порядок у цій сфері, а також контролювати роботу таксомоторних підприємств.
Якщо ми отримаємо негативну відповідь з даного питання, то ми маємо намір звернутися до Валерія Шанцева повторно вже від особи Гордуми ».
Нагадаємо, що обласний закон «Про умови провадження діяльності з перевезення пасажирів і багажу легковим таксі на території Нижегородської області» вступив в силу з 1 вересня 2011 року. Уповноваженим органом з видачі дозволів є департамент транспорту Нижегородської області.

Related Articles

Залишити відповідь

Back to top button
Close
Close