Автошкола або приватний інструктор з водіння?

Існує думка, що нормально навчитися водити автомобіль можна тільки в автошколі після довгого навчання. Але з появою можливість здати на права екстерном, все більше майбутніх водіїв вирішують навчатися водінню у приватного інструктора. Переваги та недоліки обох варіантів ми вирішили розглянути в нашому матеріалі.Автошкола або приватний інструктор з водіння?
Головне, про що варто пам\’ятати потенційному курсанту автошколи в Москві, це те, що у всіх навчальних закладах передбачено жорсткий графік занять, пропускати які вкрай не рекомендується. Тому на два-три місяці навчання доведеться підлаштовувати свої плани під розклад теоретичних і практичних уроків, що не завжди і не всім це зручно. Пропускати заняття не рекомендується – багато автошколи Москви не надають можливості безкоштовної заміни пропущеного заняття з водіння.

Інша справа – приватний автоінструктор. Час занять буде обговорюватися індивідуально відповідно до можливостей майбутнього автомобіліста. Таким чином, під навчання водінню не потрібно буде перекроювати свій робочий, навчальний або домашній графік.

Ще однією перевагою занять з особовим автоінструктора є індивідуальність програми підготовки. Звичайно, в процесі навчання будуть пройдені всі ті ж теми, що і в автошколі, адже іспит в ГІДББ доведеться здавати і одним, і іншим курсантам. Однак приватний інструктор зможе дозволити собі загострити увагу на більш складних дорожніх ситуаціях, причому тих, які будуть не до кінця зрозумілі конкретному учневі.

Для багатьох майбутніх водіїв має значення вартість навчання. В цьому відношенні приватний автоінструктор при належній кількості занять – задоволення навіть більш дороге, ніж автошкола. Але це, мабуть, самий істотний «недолік» індивідуальних уроків. Деякі експерти також говорять про те, що в справі навчання водінню найцінніше – це досвід, якого, мовляв, «приватникам» бракує. В деяких випадках так воно і є, проте багато інструктори, що працюють зараз в індивідуальному порядку, раніше довгий час працювали в автошколах, тому теоретичного і практичного досвіду їм не позичати.

Є ще один варіант, який можна назвати оптимальним з усіх точок зору. Це навчання в автошколі, поєднане з індивідуальними заняттями з водіння. Звичайно, це зажадає додаткових фінансових вкладень, проте результат не змусить себе чекати: практично всі курсанти, обучившиеся в автошколі і брали приватні уроки, здають іспити в ГИБДД з першого разу. Але навіть не це головне. Найважливіше, що цей варіант дає максимально якісну підготовку перед самостійним виїздом на дорогу!

Related Articles

Залишити відповідь

Back to top button
Close
Close