На Тагазі – рекордні скорочення співробітників


Виробниче підприємство «ТагАвтоПром», що працює на базі Таганрозького автозаводу, звернулося в службу зайнятості Ростовської області з повідомленням, що найближчим часом планується скоротити близько двох третин штату. Усього безробітними стануть понад дві з половиною тисяч чоловік. Обласне керівництво вже назвало ситуацію катастрофічною.На Тагазі - рекордні скорочення співробітників
Виробниче підприємство «ТагАвтоПром», що працює на базі Таганрозького автозаводу, звернулося в службу зайнятості Ростовської області з повідомленням, що найближчим часом планується скоротити близько двох третин штату. Усього безробітними стануть понад дві з половиною тисяч чоловік. Обласне керівництво вже назвало ситуацію катастрофічною.
Зараз на «ТагАвтоПроме» трудяться без малого 4000 осіб. Як сказав заступник губернатора Ростовської області Сергій Богдарев, якого цитує Авто ру, «вчора дирекція заводу офіційно попередила, що вони будуть скорочувати 2000 695 осіб. Це для міста Таганрога, не хочу лякати, але кошмар буде ». Щоб хоч якось нормалізувати ситуацію, заступник губернатора доручив меру Таганрога і начальнику служби зайнятості опрацювати варіанти щодо працевлаштування персоналу, який буде скорочений. Результати повинні бути подані протягом десяти днів.

На «ТагАвтоПроме» скорочення пояснюють необхідним зниженням фонду оплати праці, в даний час становить 50 мільйонів рублів. Як зазначив член ради директорів «ТагАвтоПрома» Борис Лютов, «при випуску 1,5 тис. автомобілів на місяць нести таке навантаження по фонду оплати праці не представляється можливим». Станом на 10 травня у підприємства спостерігається суттєва заборгованість перед працівниками по заробітній платі – більше 28500000 рублів. Керівництво сподівається, що скорочення персоналу посприяє своєчасної виплати заробітної плати залишився на підприємстві працівникам.

Related Articles

Залишити відповідь

Back to top button
Close
Close