Житель Пензи на добу замкнувся в автомобілі через тоноване скло

Співробітники ДІБДР міста Пензи протягом доби чергували біля автомобіля, в якому закрився житель міста, щоб уникнути покарання за незаконну тонування автомобільного скла. В даний час, вимоги ГОСТу свідчать, що світлопропускання вітрового скла має становити не менше 75%, передніх бокових стекол – не менше 70%.Житель Пензи на добу замкнувся в автомобілі через тоноване склоСпівробітники ДІБДР міста Пензи протягом доби чергували біля автомобіля, в якому закрився житель міста, щоб уникнути покарання за незаконну тонування автомобільного скла.
Як розповіли в поліцейській ділянці, в кінці квітня на 28-річного автовласника Hyundai Solaris був складений протокол за занадто сильне тонування авто. Згідно протоколоку протягом трьох днів автовласник зобов\’язувався прибрати тонування зі стекол, оскільки їх светопропускная здатність становила всього 20,6%. Однак на початку травня його знову зупинили поліцейські, які з\’ясували, що автомобіліст плівку так і не зняв. В результаті правоохоронці спробували його затримати. Тоді порушник замкнувся в автомобілі і виходити звідти навідріз відмовився. Поліцейським нічого не залишалося, як організувати біля машини чергування. «Блокада» тривала добу – першим не витримав автовласник. Він вийшов зі свого «притулку»,одразу ж після чого був затриманий і доставлений у світовій суд.

Нагадаємо, що вже з 1 липня 2012 року зайво тонування авто буде каратися не лише штрафом в 500 рублів, а й зняттям номерних знаків. Реєстраційні номери будуть повертатися тільки після того, як автовласник позбудеться тонувальної плівки. Зробити це буде необхідно протягом доби після виявлення порушення.

В даний час, вимоги ГОСТу свідчать, що світлопропускання вітрового скла має становити не менше 75%, передніх бокових стекол – не менше 70%.

Related Articles

Залишити відповідь

Back to top button
Close
Close