Pirelli розширв вплив на Кіровському і Воронезькому шинних заводах

Компанія Pirelli може збільшити свою частку акцій в підприємстві E-Volution Tyre, що володіє Воронезьким і Кіровським шинними заводами. Вже протягом трьох найближчих років частка італійців в спільному підприємстві може збільшитися до 75% мінус одна акція.Pirelli розширв вплив на Кіровському і Воронезькому шинних заводах
Компанія Pirelli може збільшити свою частку акцій в підприємстві E-Volution Tyre, що володіє Воронезьким і Кіровським шинними заводами. Вже протягом трьох найближчих років частка італійців в спільному підприємстві може збільшитися до 75% мінус одна акція.
Спільному підприємству E-Volution Tyre належать шинні заводи, розташовані в Кірові і Воронежі. СП було створено в кінці 2011 року: 50% акцій належить Pirelli, 25% плюс одна акція – «Ростехнологіям», 25% мінус одна акція – керуючої компанії Fleming Family & Partners. Згідно з умовами договору, Pirelli має право викупити частку FF & P, тим самим збільшивши свої активи до 75% мінус одна акція.

За обидва російські активу СП має до кінця 2012 року сплатити 222 000 000 євро. Ще 200 мільйонів євро мають піти на модернізацію Кіровського і Воронезького заводів. Причому якщо Pirelli таки викупить акції у Fleming Family & Partners, то більшу частину цих коштів повинні будуть внести саме італійці, адже партнери СП вносять гроші пропорційно своїй частці.

Проте в Pirelli впевнені, що інвестиції окупляться вже досить скоро. Уже в поточному році виручка російських заводів складе 300 000 000 євро, а через два роки збільшиться до 500 мільйонів євро. Вироблена продукція продається в більшості великих російських міст: можна знайти шини в Нижньому Новгороді, Москві, Санкт-Петербурзі і т.д. До 2014 року СП E-Volution Tyre може зайняти в Росії близько 20% преміального сегмента.

Related Articles

Залишити відповідь

Back to top button
Close
Close