«Мерседес» відкриє в Москві власне таксі


Компанія Daimler AG, що є виробником автомобілів Mercedes, подала заявку на реєстрацію товарних знаків Taxi2Go і Travel2Gether – по класах послуги «таксі» та «оренда автомобілів».У російському представництві компанії поки відмовляються коментувати нові проекти«Мерседес» відкриє в Москві власне таксі

Компанія Daimler AG, що є виробником автомобілів Mercedes, подала заявку на реєстрацію товарних знаків Taxi2Go і Travel2Gether – по класах послуги «таксі» та «оренда автомобілів».

Сам собі таксист
Як повідомили вести КБР у російському представництві компанії поки відмовляються коментувати нові проекти. Однак не виключено, що в нашій країні з\’явиться аналог програми Car2Go, яка успішно працює в США і Європі більше трьох років. Сенс витівки в тому, що прокатний автомобіль знаходиться в пішої доступності від користувача. Людина з правами заздалегідь реєструється на сайті, оплачує вступний внесок в 10-20 євро, після чого отримує паролі і електронний чіп. Знайти вільну машину можна через диспетчера, по телефону або інтернет. Підійшовши до машини, він вводить код на дисплеї, який розташований на лобовому склі авто. Після чого автомобіль відкривається. Ключі запалювання знаходяться в бардачку.

Можете їхати, куди хочете. Плата за користування автомобіля різна. Існують наступні тарифи: «таксі» – від 20 до 30 євроцентів за кожну хвилину використання авто; «погодинної» – 10 євро на годину і «добовий» 50 євро в день. Гроші будуть списані з вашої картки. У вартість користування автомобіля включена заправка і страховка. Після поїздки ви залишаєте машину на будь стоянці і закриваєте її.

«Мерседесу» доведеться несолодко
Представники таксомоторного спільноти кажуть, що не розуміють, навіщо німецькому автоконцерну такий непрофільний бізнес. Адже придбання парку автомобілів це частина справи і купа супутніх проблем ( наприклад купівля вышки телескопической ) По-перше, потрібно організувати парк, сервіс і диспетчерську. По-друге, набрати висококваліфікований персонал: від адміністраторів до досвідчених водіїв, які не зіпсують імідж марки поганою якістю роботи. Нарешті, потрібно буде вирішувати питання з просуванням бізнесу. Що стосовно орендної витівки, то російські бізнесмени в неї теж не вірять. Вони вважають, чтоевропейскій формат Car2Go не припаде до душі росіянами: «або разобют або поженуть» – вважають опитані фахівці.

Related Articles

Залишити відповідь

Back to top button
Close
Close