У Москві особистий автомобіль перетворять на розкіш


Схоже, влада столиці вирішила реанімувати міський трафік крайніми заходами. Зокрема, повідомляється, що на розгляд буде винесено спеціальний законопроект, в якому запропонують ввести плату за проїзд по Москві на особистому автомобілі. У Москві особистий автомобіль перетворять на розкіш
Схоже, влада столиці вирішила реанімувати міський трафік крайніми заходами. Зокрема, повідомляється, що на розгляд буде винесено спеціальний законопроект, в якому запропонують ввести плату за проїзд по Москві на особистому автомобілі. Розмір оплати безпосередньо залежатиме від типу та об\’єму двигуна, а також від району мегаполісу. Таким чином, проблема пробок буде вирішуватися додатковими податками, які перетворять пересування на особистому автомобілі в дороге задоволення.

Як повідомив Департамент економічної політики та розвитку столиці, був розроблений спеціальний проект стосовно стратегій з поліпшення соціально-економічного стану Москви до 2025 року. Проект відразу ж після громадського обговорення буде внесений на розгляд уряду міста і отримає статус офіційного документа.

Одним з основних пунктів є введення плати за проїзд по столиці на особистому автомобілі. Розмір плати планують варіювати в залежності від об\’єму двигуна і району міста.

Примітно, що ще в лютому 2011 року міський голова Москви Сергій Собянін назвав ідею щодо запровадження плати за проїзд в Москві безглуздою витівкою.

«Наприклад, в Лондоні заходи проводилися поетапно. Спочатку була значно збільшена вартість паркування, потім було зменшено кількість паркувальних місць, а коли і це перестало допомагати, був введений платний в\’їзд у центр міста »,зазначив більше року тому градоначальник.

Також він підкреслив, що в Москві зовсім інша ситуація на дорогах і лондонський досвід просто застосований бути не може.
«У Москві скрізь пробки. Давайте все місто зробимо платним? Це безглуздо, потрібні інші заходи \”, – заявив Собянін.

Втім, проект стосується не тільки плати за проїзд на особистому транспорті. Зокрема, передбачена організація платних парковок «в межах Бульварного, Садового і Третього транспортних кілець, а в подальшому – в межах МКАД і потім всіх ядер агломерації». Крім того, в столиці передбачається створення системи пішохідних площ і вулиць, а також введення проїзного квитка, який діє на всіх видах міського транспорту.

Додамо, раніше з\’явилася офіційна інформація, що стосується безкоштовних парковок в центрі Москви. Вже з початку 2013 року всі паркінги в межах Садового кільця поступово почнуть перетворюватися в платні парковки. Перша міська платна парковка буде створена на вулиці Каретний Ряд, де в даний час незаконно паркуються до 35% автомобілістів.

За інформацією столичної влади, сьогодні близько 54 тисяч машин щодня стоять у недозволених місцях.

Related Articles

Залишити відповідь

Back to top button
Close
Close