З таксистів зроблено «порушників доріг»

Порушників і до цього було достатньо. Тепер доповнюють ряди і таксисти. Їх також вважають робітники ДАЇ «небезпечними порушниками доріг». Міліція вирішила «боротися» з бомбилами і навчити їх правилам дорожнього руху. Після того, як почнеться «відлов неграмотних» таксистів, мінімальний штраф буде складати 5 000 рублів. Якщо почнеться затримання робітників таксі, чого чекати в майбутньому? Чи зменшиться таксі на дорогах? Які труднощі з переїздами чекатимуть пасажирів?З таксистів зроблено «порушників доріг»Порушників і до цього було достатньо. Тепер доповнюють ряди і таксисти. Їх також вважають робітники ДАЇ «небезпечними порушниками доріг». Міліція вирішила «боротися» з бомбилами і навчити їх правилам дорожнього руху. Після того, як почнеться «відлов неграмотних» таксистів, мінімальний штраф буде складати 5 000 рублів. Якщо почнеться затримання робітників таксі, чого чекати в майбутньому? Чи зменшиться таксі на дорогах? Які труднощі з переїздами чекатимуть пасажирів?

Формально, цей закон був прийнятий ще в січні місяці, але чомусь на всі сто відсотків і до кінця не сприймається. Наразі, щоб хоч якимось чином боротися з нелегалами і з «незнавцями» правил дорожнього ружу, міліція вирішила карати.

Що ми маємо на сьогоднішній день? Як заявили робітники ДАЇ, на дорогах повно таксистів-водіїв які роз’їжджають без ліцензій, більш ніж половина з них не має спеціального і необхідного обладнання – таксометра, також, відсутні самі звичайні «шашечки», які повинні виднітися на авто. Такі таксі в першу чергу будуть оштрафовані.

На даний період таксистів будуть штрафувати на 5 000 рублів. Хоча, сума може і збільшитися, а тим паче, якщо буде виявлене не одне, а відразу кілька порушень з боку водія.

Не дивлячись на нововведення, більшість таксистів взагалі вперше чують таку новину. Вони навіть і подумати не могли, що можусь бути такі «жорсткі» на їх думку правила і не малі штрафи. Інша ж половина, що знає про нові правила, ігнорує. Тай взагалі неохоче розмовляє і згадує про них.

Related Articles

Залишити відповідь

Back to top button
Close
Close