Jaguar представив гоночне таксі


Після того, як покататися на трасі Нюрбургрінг отримали можливість усі бажаючі, послуга «гоночне таксі» стала набирати обертів. Навіть лише на даний час таких бажаючих достатньо багато.Jaguar представив гоночне таксі
Після того, як покататися на трасі Нюрбургрінг отримали можливість усі бажаючі, послуга «гоночне таксі» стала набирати обертів. Навіть лише на даний час таких бажаючих достатньо багато. Тепер, згідно німецьким ЗМІ, в автопарку треку з\’явився дуже привабливий, новенький автомобіль – Jaguar XJ Supersport.

Машина обладнана п\’ятилітровим турбованим мотором, потужністю в 510 к.с. Крім внутрішньої «начинки» автомобіля дуже привабливий є і його дизайн. Спеціальна версія автомобіля отримала каркас безпеки, дуже гарні спортивні сидіння, а також спеціальні ремені безпеки. Іншими словами розробники хочуть домогтися не тільки комфорту для своїх покупців, а водії таксі для своїх пасажирів, а й врахувати переваги досить багатьох людей, що замовляють таксі.

Крім того, Jaguar XJ Supersport отримав новий обвіс, котрий значно поліпшує аеродинамічні характеристики автомобіля. Ще повідомляється, що електронний обмежувач максимальної швидкості був переналаштований на 280 км/г.

Нагадаємо, до цього часу прокотитися по Нюрбургрингу в якості пасажира можна було лише в BMW M5. Автомобіль оснащений бітурбірованним 4,4-літровим мотором V8, що розвиває 552 к.с.

Для здійснення розгону до «сотні» йому знадобиться 4,4 секунди

Related Articles

Залишити відповідь

Back to top button
Close
Close