Автосалон в Женеві 2012: очікується дебют BMW Z2

Нинішньої Z4 значно виріс в порівнянні зі своїм попередником, тому чутки про більш компактному спортивному автомобілі BMW циркулювали протягом декількох років. Ці чутки стануть реальністю на майбутньому автосалоні в Женеві, коли німецький автовиробник представить Z2.Автосалон в Женеві 2012: очікується дебют BMW Z2Нинішньої Z4 значно виріс в порівнянні зі своїм попередником, тому чутки про більш компактному спортивному автомобілі BMW циркулювали протягом декількох років. Ці чутки стануть реальністю на майбутньому автосалоні в Женеві, одразу ж коли німецький автовиробник представить Z2.

Відповідно, до одного австралійському виданню, BMW підтвердила дебют поки безіменного нового екземпляра, як на початок нового 6-й серії кабріолет.
Що стосується подробиць, поки нічого не оприлюднено, але чутки розходяться в два протилежні напрямки. По-перше, автомобіль буде правильним задньопривідним спортивним автомобілем,через те можливо, новинка буде оснащена новим двигуном з турбонаддувом BMW, 2,0-літровим 4-циліндровим двигуном, і зможе конкурувати з майбутнім маленьким Boxster. Цей новий двигун має тверді 245 л.с.

Другий варіант, що автомобіль є концептом, який буде виглядати в майбутньому як передньопривідний спортивний автомоблей при майбутньому бренд BMW \”i\”. Розробники зосередяться на економії палива і тому, можливо, буде використовуватися турбований 3-циліндровий двигун – який, як очікується, буде використаний у наступному MINI Cooper.
Можливо, більш цікавою є можливість того, що це буде не або-або, так як для обох варіантів є місце в лінійці автомобілів BMW. Незважаючи на це, новий автомобіль буде, безсумнівно, концептом і ми не побачимо серійної моделі в найближчому майбутньому.

Related Articles

Залишити відповідь

Back to top button
Close
Close