При затриманні п\’яного таксиста в Петербурзі постраждав інспектор ДАІ

Співробітник ГИБДД постраждав при переслідуванні таксі, повідомили кореспонденту «БалтІнфо» в прес-службі УДІБДР по Петербургу і Ленобласті.Водій, імовірно, був п\’яний, але від медичного огляду відмовився. При переслідуванні таксі постраждав інспектор ДПС, який отримав закриту черепно-мозкову травму і перелом ноги. Де і за яких обставин це відбулося, поки невідомо.При затриманні п'яного таксиста в Петербурзі постраждав інспектор ДАІСпівробітник ГИБДД постраждав при переслідуванні таксі, повідомили кореспонденту «БалтІнфо» в прес-службі УДІБДР по Петербургу і Ленобласті.

За попередніми даними, інспектори ДІБДР намагалися зупинити таксі, яке їхало з численними порушеннями ПДР, в тому числі з виїздами на зустрічну смугу. Автомобіль вдалося зупинити на Лазаревському мосту після того, як йому прострелили колеса.

У машині крім водія знаходився також пасажир. Водій, імовірно, був п\’яний, але від медичного огляду відмовився. При переслідуванні таксі постраждав інспектор ДПС, який отримав закриту черепно-мозкову травму і перелом ноги. Де і за яких обставин це відбулося, поки невідомо.

Нагадаємо, що це не єдиний за останні місяці випадок наїзду на співробітника ДІБДР. Так, вночі 28 квітня 2012 року в будинку 29 по ливарному проспекту співробітниками поліції був зупинений автомобіль «Порше Кайен» під керуванням Станіслава Ченцова, що знаходиться в стані алкогольного сп\’яніння.

Ченцов проігнорував вимоги співробітників поліції і продовжив рух, у зв\’язку з чим, було організовано його переслідування. На Невському проспекті порушник був знову зупинений. Після того як співробітник ДПС ОГІБДД МВС РФ по Невському району Петербурга спробував відкрити двері в автомобіль, Ченцов почав рух, в результаті чого протягнув співробітника поліції кілька метрів, проїхав колесом по його нозі, заподіявши йому синці і забої, зник з місця події.

Розслідування кримінальної справи триває. Вживаються заходи до затримання підозрюваного.

Related Articles

Залишити відповідь

Back to top button
Close
Close