З 1 травня 2012 року в Абу-Дабі будуть збільшуватися плати за проїзд на таксі

В Абу-Дабі з 1 травня було вирішено збільшити плату за проїзд у перевезені на таксі. Інформацію було проголошено директором державного контролюючого органу в сферою таксі «TransAD Franchise and Licensing» – Мухаммедом Хуссейном Аль Тосані. Він заявив що з 1 травня тепер в столиці емірату плата за проїзд у таксі буде збільшена в декілька разів. Але самі причині підвищення цін він так і не пояснив.З 1 травня 2012 року в Абу-Дабі будуть збільшуватися плати за проїзд на таксіВ Абу-Дабі з 1 травня було вирішено збільшити плату за проїзд у перевезені на таксі. Інформацію було проголошено директором державного контролюючого органу в сферою таксі «TransAD Franchise and Licensing» – Мухаммедом Хуссейном Аль Тосані. Він заявив що з 1 травня тепер в столиці емірату плата за проїзд у таксі буде збільшена в декілька разів. Але самі причині підвищення цін він так і не пояснив.

Тепер плата буде вдень буде збільшуватися більш ніж на 50 філсів і почне складати близько 3,5 дирхама. Це приблизно 1 долар. Тариф в Абу-Дабі буде триматися по такій до вартості з 6:00 ранку і 22:00 години. Якщо виникла потреба в таксі вночі, тоді тариф збільшується ще 40 філсів. Це вже буде складати 1,10 долар.

Як зазначив сам Аль Тосані, таке збільшення тарифів буде розповсюджуватися тільки на, так би мовити – «срібних» таксистів, котрі працюють в столиці.

За підрахунками, клієнту потрібно буде викладати суму згідно встановленим лічильникам за 1 км вдень 27 філсів, а вночі 36. Мінімальна сума за проїзд в нічний час доби ставитиме 3 долари (10 дирхамів). Тобто, проїзд по лічильнику в таксі буде економнішим.

За свої сподівання, які будуть перевищувати біля 5 хвилин пасажирам потрібно платити не менш ніж 50 філсів за одну хвилину.

Пасажири, які мають фізичні вади, можуть користуватися таксі і при цьому матимуть знижку до 50 %.

Related Articles

Залишити відповідь

Back to top button
Close
Close