У разі зняття з доріг Києва значної кількості таксі, проїзд може підвищитися в 4-5 разів


Водії таксі пугають пасажирів: якщо влада вирішить легалізувати ринок таксі, а після цього роботу втратять тисячі киян, то мешканці столиці будуть вимушені їздити на таксі за позахмарними цінами – 10-12 грн за кілометр. В порівнянні, зараз кілометр коштує 2,5-8,5 грн.
У разі зняття з доріг Києва значної кількості таксі, проїзд може підвищитися в 4-5 разів
Водії таксі пугають пасажирів: якщо влада вирішить легалізувати ринок таксі, а після цього роботу втратять тисячі киян, то мешканці столиці будуть вимушені їздити на таксі за позахмарними цінами – 10-12 грн за кілометр. В порівнянні, зараз кілометр коштує 2,5-8,5 грн. Влада насамперед запевняє, що ціни все ж таки не піднімуться, хоча реформ не минути.

Передусім, в столиці мають намір зробити єдину категорію стоянок, призначених для таксі, увести спеціальну символіку на автомобілях, але самим головним буде ліцензія, котра повинна бути у кожного таксиста. Отримати її зможуть лише ті, що будуть мати спеціальне обладнання, серед якого буде таксометр та касовий апарат. Сам же водій повинен пройти ретельну перевірку. Також хочуть і розробити окрему тарифну сітку, притримуватись яку будуть всі служби. Нижче наведені 6 головних новинок реформи.

Нині працює таксистами більше 49 тисяч водіїв, а ось після прийняття реформи їх хочуть скоротити десь до 14-15 тисяч, але вже легальних. Наразі, таких автомобілів, що працюють легально, таксує тільки 2-2,5 тисячі.

Судячи з усього, мабуть все ж таки таксисти будуть продовжувати бастувати, бо втрачати роботу ніхто не захоче, і здається, щоб не говорила влада, а ціни все ж таки можуть злетіти.

У разі зняття з доріг Києва значної кількості таксі, проїзд може підвищитися в 4-5 разів

Related Articles

Залишити відповідь

Back to top button
Close
Close