Заборона таксі російського виробництва в Баку

Зі вчора в Баку було введено новий закон, в якому забороняється використовувати для перевезення автівок російського виробництва. Тепер всі автотаксі повинні бути лише «своїми». Про цю навину було повідомлено представником міністерства з транспорту Азербайджану – Намігом Гасановим.
Заборона таксі російського виробництва в БакуЗі вчора в Баку було введено новий закон, в якому забороняється використовувати для перевезення автівок російського виробництва. Тепер всі автотаксі повинні бути лише «своїми». Про цю навину було повідомлено представником міністерства з транспорту Азербайджану – Намігом Гасановим.

Таксистам-порушникам, котрі будуть продовжувати перевозити пасажирів на російському автомобілі, будуть виписуватися штрафи. Приблизний розмір штрафу буде досягати 100 манатів, це близько 100 євро.

На сьогоднішній день Азербайджаном було вирішено поповнювати ряди таксомоторного парку Баку лондонськими автотаксі. Поступово, лондонські таксі будуть витісняти всі інші моделі автомобілів. Вони якраз прекрасно підходять для столиці.

На даний момент в столиці вже нараховується понад одна тисяча машин, які працюють «на повну». Керівництво Азербайджану ще рік тому збиралося витратити на авто біля 26 мільйонів доларів. До кінця цього року буде потрачено на таксі близько 300 тисяч.

Планується, що вже до кінця року в Баку таксомоторний ринок повністю буде з лондонських таксі. Міністерство з транспорту пояснило це тим, що необхідно саме в цьому секторі запровадити стандарти згідно з європейськими.

Related Articles

Залишити відповідь

Back to top button
Close
Close