Таксі Узбекистану: автомобілі обладнані, 200 стоянок таксі здані в експлуатацію


За даними голови УзААРТ, на сьогоднішній день близько 11 000 автотранспортних засобів оснащені відповідно до вимог. В установленому порядку побудовані і здані в експлуатацію близько 200 стоянок для лінійних таксі. Узбецьке агентство автомобільного і річкового транспорту організувало в середу прес-конференцію на тему \”Пріоритетні завдання, практика і досвід впорядкування діяльності лінійних таксі в країні\”.

Таксі Узбекистану: автомобілі обладнані, 200 стоянок таксі здані в експлуатацію
Узбецьке агентство автомобільного і річкового транспорту організувало в середу прес-конференцію на тему \”Пріоритетні завдання, практика і досвід впорядкування діяльності лінійних таксі в країні\”.

З основною доповіддю на ній виступив начальник Узбецького агентства автомобільного і річкового транспорту А.Абдуваліев. За його словами, основна мета проведених реформ у сфері автомобільного транспорту – забезпечення населення безпечною та якісною послугою.

Він зазначив, що Постановою Кабінету Міністрів \”Про заходи щодо впорядкування діяльності лінійних таксі\” № 139 від 18 травня 2011 затверджені єдині вимоги до зовнішнього вигляду та внутрішнього інформаційного оформлення таксі, а також до водіїв таксі.

\”Єдині розпізнавальні знаки призначені для забезпечення впізнаваності автотранспортних засобів в транспортному потоці, і є обов\’язковими для перевізників, які займаються перевезенням пасажирів лінійними таксі\”, – сказав А.Абдуваліев.

Згідно з цими вимогами для міста Ташкента, автомобіль таксі повинен бути кольору слонової кістки, а в інших регіонах – жовтого кольору. На даху автомобіля повинен бути встановлений ліхтар оранжевого кольору з написом \”TAXI\”, прийнятий в міжнародному масштабі. У нього повинні бути державні номери спеціальної серії, а в салоні – міститися відомості про водія і перевізника. Постановою передбачено, що таксі повинні бути оснащені таксометрами.

За даними голови УзААРТ, на сьогоднішній день близько 11 000 автотранспортних засобів оснащені відповідно до вимог. В установленому порядку побудовані і здані в експлуатацію близько 200 стоянок для лінійних таксі.

З метою доведення до населення і перевізників змісту даної постанови Агентством були організовані у всіх містах і районах Республіки більше 500 семінарів-нарад, зустрічей, поширені більше 40 000 роз\’яснювальних буклетів, через ЗМІ були організовані спеціальні передачі, опубліковані статті в газетах і журналах.

Поряд з цим ведеться постійна масштабна організаційна робота з надання консультацій, створення умов особам, які бажають працювати в рамках закону.

На прес-конференції також виступили відповідальні фахівці УзААРТ за різними напрямами, а також представники інших організацій, які докладно відповіли на всі питання журналістів

Related Articles

Залишити відповідь

Back to top button
Close
Close