Алло, таксі? Дівчина, мила, як вас звати?Нелехка робота працівника чергових таксопарку! На столах – два комп\’ютери з робочою програмою «Таксі». Один з моніторів показує рухому картинку – по карті міста переміщуються маленькі квадрати – машини таксі. Їжу їм привозять водії – йдуть назустріч, враховують побажання своїх співрозмовниць на радіохвилях
Алло, таксі? Дівчина, мила, як вас звати?Хто ці анонімні співрозмовниці і як проходить нічна зміна чергових таксопарку. З дівчатами – операторами таксі заочно спілкувався кожен. 00.00 «Ось наші двері», – показує господар таксопарку Олег. За нею – невеликий офіс.

Диванчики, холодильник. За вікнами – ніч. «Ми намагалися, щоб тут була неформальна атмосфера – люди ж тут знаходяться цілодобово», – пояснюють чергові Аня й Олена.

«Головна складність роботи – знання людської психології, – сміються обидві операціоністки.
– Ближче до ночі іноді такі дзвінки бувають … Буває, дзвонить людина, якій просто хочеться вночі поговорити! Друг спить, дружина лається – куди дзвонити? В службу таксі! »У будь-якому випадку бесіду закінчувати треба ввічливо.

Класична фраза для закінчення будь-якої розмови: «Всього доброго, до побачення!» Не вдається попрощатися – повторювати знову і знову і відключатися.

На столах – два комп\’ютери з робочою програмою «Таксі». Один з моніторів показує рухому картинку – по карті міста переміщуються маленькі квадрати – машини таксі.

00.15 Лунає дзвінок. Незважаючи на те що диспетчер притиснула трубку до вуха, чути жіночий крик: «Куди ви мені відправили машину, я вас чекаю на вулиці Володимирській», – судячи з інтонацій, жінка нетвереза.

Анна переглядає записи в комп\’ютері – машина подана за адресою, яку диктувала замовниця. П\’яна клієнтка кричить на неї в голос. Анна прощається і вішає трубку.Вона працює диспетчером майже п\’ять років, але видно: розмова вибила її з колії. На кілька секунд вона вдавлюється в крісло, і в неї тремтять руки … «Якщо людина спілкується нормально – йдемо назустріч. Тут вночі дзвонила дівчина: «У мене кран зірвало у ванній! Рятуйте »- розповідає Олена. – Хлопці виїхали і допомогли. Вона оплатила їхній час ».

01.10 З сном дівчата-диспетчери борються міцною кавою з цукром. Їжу їм привозять водії – йдуть назустріч, враховують побажання своїх співрозмовниць на радіохвилях. Купують ковбасу, салати …

Related Articles

Залишити відповідь

Back to top button
Close
Close