Реформа ринку таксі відбудеться не раніше ніж 2013 року. Олександр Попов

Нещодавно керівником Київської міської адміністрації – Олександром Поповим було зроблено заяву журналістам щодо приватних перевезень громадян. Ним було повідомлено, що ніяких змін у таксистів з приводу перевезення не відбудеться. Але, він попередив робітників таксі, що таке впровадження буде не раніше ніж в наступному році. тобто, 2013 рук буде вирішальним для всіх таксистів.

Реформа ринку таксі відбудеться не раніше ніж 2013 року. Олександр Попов Нещодавно керівником Київської міської адміністрації – Олександром Поповим було зроблено заяву журналістам щодо приватних перевезень громадян. Ним було повідомлено, що ніяких змін у таксистів з приводу перевезення не відбудеться. Але, він попередив робітників таксі, що таке впровадження буде не раніше ніж в наступному році. тобто, 2013 рук буде вирішальним для всіх таксистів.

Як повідомив Олександр Попов: «… нормативні або законодавчі ініціативи поки що не відпрацьовані, ніяких обмежень поки не буде впроваджено, а створена група КМДА (проти її створення відбулися мітинги таксистів) тільки починає напрацьовувати рекомендацій»…

На даний момент Попов має на увазі лише те, що в цьому році ніяких конкретних змін можна не чекати. Навіть якщо і будуть відпрацьовані нормативно-правової бази. По-перше, її потрібно необхідно доносити до всіх робітників ринку і чекати їх реакцію, по-друге, учасникам процесу треба час щоб підготуватися. Тому, зміни з цього приводу відбудуться не раніше ніж 2013 року.

Олександром Поповим було зазначено, що влада намагається сформувати чесний ринок перевезень і при цьому ураховувати всі потужності компаній таксі.

Тиждень тому, неподалік будинку Кабінету міністрів зібралося декілька десятків міських таксистів для того, щоб влаштувати мітинг проти монополізації ринку перевезень і тих змін, які хочуть запровадити робітники групи КМДА.

Перед цим, київською владою було зроблено заяву, що для вирішення проблеми, яка виникла з перевезеннями, будуть створювати спеціальну робочу групу з міської адміністрації.

Related Articles

Залишити відповідь

Back to top button
Close
Close