У Краснодарі троє чоловіків на викраденому таксі намагалися сховатися від ДПС.


У Краснодарі троє молодиків викрали таксі з під рук власника і намагалися втекти. На своє нещастя вони спочатку врізалися в іномарку, а потім не справились з керуванням і врізалися в світлофор. Двох молодиків зловили поліцейські, а третій в розшуку.У Краснодарі троє чоловіків на викраденому таксі намагалися сховатися від ДПС.

Росія. У Краснодарі троє чоловіків на викраденому таксі намагалися сховатися від ДПС.
29 квітня 2012 р.

28 квітня, у крайовій столиці троє молодих людей намагалися на викраденому таксі сховатися від співробітників поліції.
Інцидент стався вночі. На перехресті вулиць Фадєєва і Демченко за викликом приїхало таксі. До автомобіля підійшли троє молодих людей і попросили їх відвезти за однією адресою. Таксист повідомив, що очікує клієнта і відмовив чоловікам в їх проханні. Але незнайомці наполягали на своєму . Незнайомці почали лаятися нецензурними словами і штовхати машину. Між молодими людьми і таксистом виник конфлікт. Чоловік вийшов з автомобіля, почалася перепалка, і в якийсь момент, коли таксист відійшов від машини, зловмисники сіли у таксі і викрали його .

Пізніше викрадачі врізалися в іномарку БМВ на перехресті Миру та Сивина. Співробітники ДПС, що мали орієнтування на викрадене таксі, помітили автомобіль. Зловмисники спробували сховатися від поліцейських, почалася гонитва.

На розі вулиць Ставропольської і Павлова при спробі повернути викрадачі врізалися в світлофор. На своє нещастя вони спочатку врізалися в іномарку, а потім не справились з керуванням і врізалися в світлофор. Двох молодиків зловили поліцейські, а третій в розшуку.

Молоді люди спробували втекти. Поліцейським вдалося затримати двох зловмисників. Ними виявилися 22-річні жителі Краснодару і Староминського району. Ще один викрадач знаходиться в розшуку. За фактом проводиться перевірка.

Related Articles

Залишити відповідь

Back to top button
Close
Close