В Росії до 1 липня таксисти можуть їздити без відповідного дозволу.

До таксистів Росії поблажливо ставиться Президент Дмитро Медведєв. За нелегальне візництво їх будуть карати після 1 липня 2012 року. Таксистам дозволено працювати крім свого власного транспорту ще й на орендованому. Таксометри можна буде замінювати іншим обладнанням.В Росії до 1 липня таксисти можуть їздити без відповідного дозволу.В Росії до 1 липня таксисти можуть їздити без відповідного дозволу.
29 квітня 2012р.
Таксистам дана відстрочка. За нелегальне візництво – без відповідного дозволу – їх будуть карати тільки після 1 липня 2012 року. А забезпечити авто таксометром і розпізнавальними знаками, за якими можна вирахувати, що це саме таксі, треба буде до 1 січня 2013 року. «Поблажки» містяться в законі про державне регулювання діяльності легкового таксі, який підписав Президент Дмитро Медведєв.


Нагадаємо: відповідно до оновленого Адміністративним кодексом і недавніми поправками до Правил дорожнього руху, таксисти тепер зобов\’язані отримувати на свою діяльність дозвіл. А машина повинна бути з таксометром, \”шашечками\” і жовтим ліхтариком – інакше перевозити пасажирів не можна.

Новий закон роз\’яснює, як саме будуть працювати новації: який перелік документів потрібен для того, щоб отримати дозвіл на «приватні перевезення», коли в його видачі можуть відмовити і т. п. При цьому зроблено і ще кілька послаблень. Легальним таксистам дозволено працювати не тільки на власних машинах, а й на орендованих. А таксометри можна буде замінювати іншим обладнанням, яке дозволяє пасажирові переконатися, що плата взята не з «стелі». У деяких випадках, дозволено їздити і зовсім без лічильника – якщо плата за проїзд фіксована і відома до поїздки. Інакше кажучи, законодавці, схоже, вирішили, що якось «їхати» все ж краще, ніж «шашечки».

Related Articles

Залишити відповідь

Back to top button
Close
Close