Львівські таксисти пролетіли… А латвійські – прилетіли? Розслідування від «ZIK»

Пасажирів аеропорту Львова возитиме фірма таксі, яка є лише на папері.Конкурс на право обслуговувати пасажирів Львівського аеропорту виграла латвійська компанія Taksi.ua, яка в Латвії більш відома як Taksi.lv. Львівські таксисти вважають, що мали місце порушення і збираються оскаржити результати конкурсу.Львівські таксисти пролетіли... А латвійські - прилетіли? Розслідування від «ZIK»Аеропорт Львова проводив конкурс на визначення фірми-перевізника. Участь взяла лише одна фірма «Таксі.юей», яка й перемогла. Жодна з львівських компаній-таксі участь у конкурсі не брала, тому що умови конкурсу були нереальними для будь-якого діючого в реаліях українського ринку таксомоторного перевізника.
Латвійські таксі, напевно, «у рамках підготовки до чемпіонату по футболу Євро-2012» займуть Львівський аеропорт. Співвласники латвійської компанії – Ігор Гладишев та Всеволод Семенов. Як повідомляє Delfi.Бізнес, фірма Taksi.lv знаходиться в процесі правового захисту, який в Латвії досить часто переходить в процес неплатоспроможності».
Фірма-переможець конкурсу винаймає одну кімнату в офісному центрі на вул. Сахарова у Львові. Однак, наразі там немає ані одного працівника. Представник фірми «Таксі.юей», що в документах значиться як керівник юридичної особи, від коментарів журналістам відмовився, мотивуючи тим, що він лише найманий працівник.
Нагадаємо, що ТзОВ «Таксі.юей» заснували 1 березня 2012 р..
Львівські таксисти вважають, що мали місце порушення і збираються оскаржити результати конкурсу.

Related Articles

Залишити відповідь

Back to top button
Close
Close