Підвищення штрафів Україна не допоможе

В Україні потрібно прийняти Кодекс законів з питань БДД. Щоб ці закони діяли необхідно налагодити роботу (на постійній основі) Ради з безпеки дорожнього руху. Важливо, щоб до складу Ради входили представники громадських організацій, академічних та дослідницьких установ, комерційних структур та місцевих органів влади.Підвищення штрафів Україна не допоможеЧерез велику корупцію в Україні підвищення штрафів не вирішить проблеми на дорогах. Проте не все так погано. В Україні активізувалася робота у сфері безпеки дорожнього руху (БДД). Є урядова стратегія забезпечення БДР до 2015 року, напрацьовані нові законопроекти.
Так, проект закону N5220-д від 27.02.2012 передбачає підвищення штрафних санкцій за цілою низкою пунктів (у тому числі введення градації штрафів в залежності від швидкості та об\’єму двигуна, а також повернення автоматичної фіксації порушень).
Експерти ЄС запропонували вирішувати проблему комплексно, так , як це робиться в країнах, що досягли значного скорочення смертності і травматизму на дорогах. Світова практика підтверджує ефективність прийняття не розрізнених законодавчих актів, а комплексного закону (Кодексу законів) з питань БДД. Україні необхідно налагодити роботу (на постійній основі) Ради з безпеки дорожнього руху ,як незалежного від міністерств органу з гарантованим фінансуванням.
Для цього в Раді потрібно створити секретаріат поза державних відомств. Важливо, щоб до складу Ради входили представники громадських організацій, академічних та дослідницьких установ, комерційних структур та місцевих органів влади.

Related Articles

Залишити відповідь

Back to top button
Close
Close