Як обманюють таксистів


Сьогодні робота таксистом широко затребувана, як в мегаполісах, так і в провінції. По-перше, цей вид діяльності не вимагає спеціальних знань, а, по-друге, не прив\’язує водія до певного часовим графіком.
Не гидують \”таксовкой\” і в якості підробітку. Останнім часом власники авто з шашечками нерідко стають жертвами злочинів різного роду – від грабежу до вбивства. Однак кожен водій впевнений, що саме його омине ця доля. Мовляв, інтуїція ніколи не підводила. Однак покладатися на улюблене \”авось\” не слід, і ми пропонуємо вам кілька порад про те, як уберегти своє майно, а головне – свою персону від посягань громадян, не товаришують із законом.Як обманюють таксистів
Сьогодні робота таксистом широко затребувана, як в мегаполісах, так і в провінції. По-перше, цей вид діяльності не вимагає спеціальних знань, а, по-друге, не прив\’язує водія до певного часовим графіком.
Не гидують \”таксовкой\” і в якості підробітку. Останнім часом власники авто з шашечками нерідко стають жертвами злочинів різного роду – від грабежу до вбивства. Однак кожен водій впевнений, що саме його омине ця доля. Мовляв, інтуїція ніколи не підводила. Однак покладатися на улюблене \”авось\” не слід, і ми пропонуємо вам кілька порад про те, як уберегти своє майно, а головне – свою персону від посягань громадян, не товаришують із законом.
Декольте і золото залиште вдома
Збираючись на роботу, таксисти, як правило, не звертають уваги на свій зовнішній вигляд. Втім, представниці прекрасної половини людства, може бути, і приділяють \”прикиду\” не 1:00. Проте частенько жіночі вбрання якраз і провокують пасажирів чоловічої статі на \”подвиги\”. Дорогі панночки, ні в якому разі не надягайте кофтинок і футболок з глибоким декольте. Золоті прикраси теж залиште на походи в інші місця. \”Принців\” в таксі їздить мало, зате любителів \”полунички\” і чужого майна вистачає. Здивувати формами і смаком завжди встигнете. Чоловікам-таксистам теж не рекомендується вражати уяву пасажирів золотими ланцюгами вагою в півкіло і печатками шириною в пару сантиметрів. Обмежтеся класичної \”обручку\” на радість подрузі життя і щоб уникнути нав\’язливих дамочок.
Замість портмоне пачка сигарет
Не варто брати з собою в салон сумочки і барсетки. Знову-таки жадібні погляди можуть помітити яскраві та дорогі аксесуари та грішним ділом подумати, що внутрішній зміст настільки ж багатий. І навіть якщо \”червона ціна\” вашим сумці або барсетці 300 рублів, незвіданий вміст може спровокувати крадіжку. Не тримайте в бардачку портмоне і гаманці. Раптом вас зупинять співробітники ГИБДД, і вам потрібно буде залишити машину.
Для безпеки майна краще всього брати в авто на період роботи виключно необхідні речі, як то пачка сигарет з запальничкою і пакет документів. Навряд чи на них хтось зазіхне.
\”Займіть\” грошей
Окрема пісня – готівка в салоні. Ясна річ, що від неї не позбудешся (загалом заради неї, коханої, ви і вилізли з дому). Рекомендуємо вам вчинити так. Великі купюри прибирайте окремо, подалі так глибше. Гроші середнього номіналу тримаєте в кишені, а дрібниця (десятки, полтиники) покладіть під козирок. Ідеальний варіант (якщо є можливість) – періодично завозити великі фінанси або додому, або перевіреним людям, або класти на картку.
До речі, можна іноді користуватися маленькою хитрістю. Якщо раптом пасажир або їх компанія здаються вам підозрілими (довіряйте своєму і чужому досвіду та інтуїції), наберіть номер заздалегідь підготовленого особи і як би між іншим повідомте, що, наприклад, \”ви поки ще нічого не заробили\” або \”тільки що заплатили кредит в банку \”. Можна для переконливості попросити в борг невелику суму. При такому розкладі ви навряд чи зацікавите потенційних грабіжників.
Терпіння, мій друг, і ще раз терпіння …
Намагайтеся по мірі сил і можливостей спілкуватися з пасажирами ввічливо. Навіть якщо останні хамлять і ведуть себе не найкращим чином. Раз вже ви взялися за їх доставку – потерпіть. Пасажири бувають різні, в тому числі і з нестійкою психікою. Деякі носять із собою балончики та холодну зброю. Погодьтеся, безпечніше наступити на горло своєму \”я\”, ніж опинитися потім у лікарні (при хорошому розкладі).
Радимо також щоб уникнути ексцесів відмовляти собі в \”задоволенні\” катати п\’яних товаришів. Поведінка \”напідпитку\” важко прогнозувати навіть у близьких людей, не кажучи вже про сторонніх. Дрібні неприємності типу гасіння сигарети об дорогу оббивку ні що в порівнянні з потенційними великими.
Особливо в групі небезпечних пасажирів стоять наркомани. Недосвідченому оку важко розпізнати \”обкурених\” або \”обколених\”. Добре, якщо вони тихо-мирно сидять і по-дурному посміхаються або мовчать. Але діяльність мозку наркомана непередбачувана. Спровокувати такого пасажира можна чим завгодно. Нещасна десятка під козирком може народити план пограбування. А якщо він ще й перебуває в стадії пошуку дози, то це може привести до трагічних наслідків. Наркомана можна обчислити за надто вузьким зіницям і загальмованим рухам і мовою. Не ризикуйте – не беріть таких пасажирів.
Є одна маленька хитрість для перевірки пасажира, точніше, цілей його поїздки. Якщо сумніваєтеся, заламайте ціну. Той, хто дійсно хоче швидко і без ексцесів дістатися до пункту призначення без злих намірів – будуть обурюватися і, швидше за все, скасують замовлення. А ті, у кого інші задуми, наприклад, вас пограбувати (або створити щось гірше) – легко погодяться. Адже вони все одно не збираються платити.
Якщо все-таки сталося
А тепер перейдемо до найголовнішого. Якщо все-таки, незважаючи на перераховані вище поради (а вони, на жаль, не панацея від усіх можливих \”таксистської\” ЧП), ви стали жертвою незаконослухняних пасажирів, то: Не зменшуйте швидкість
У разі погроз або нападу ні в якому разі не знижуйте швидкість. При можливості краще її збільшити до можливих меж. Злочинці побояться заважати управлінню автомобілем. Зрештою, інстинкт самозбереження ніхто не скасовував, навіть у зловмисників. По крайней мере, ви виграєте кілька хвилин для роздумів про майбутні дії, а точніше протидіях.
Шукайте людне місце
Швидко міркуйте, де знаходиться найближче місце з великим скупченням людей і рулите в цьому напрямку. Якщо справа відбувається вночі, то орієнтуйтеся на пост ГИБДД або великий магазин. На першому завжди є чергові, а в другому – охорона. Вони хоча б викличуть міліцію.
Привертає увагу
Будь-якими доступними способами звертайте увагу на свій автомобіль. Блимає фарами, сигнальте, врешті-решт, порушуйте правила дорожнього руху.
Готуйтеся на вихід
При першій же можливості покидайте салон автомобіля. Краще отримати переломи (або звільнитися подряпинами), ніж втратити життя. Навіть шикарне авто не варто такої жертви.
Вдалої роботи і адекватних пасажирів!

Related Articles

Залишити відповідь

Back to top button
Close
Close