У Красноярську таксист побив пасажирку через те, що у нього не було здачі


Таксисти плату за проїзд підняли, а якість надання послуг залишається на не належному рівні.
Таксист з Красноярська перебуваючи в поганому гуморі побив молоду дівчину. Пасажирам тепер є чого остерігатися, адже в машині жовтого кольору, яку ми сприймаємо з почуттям безпеки може виявитися водій з неврівноваженою психікою.У Красноярську таксист побив пасажирку через те, що у нього не було здачіТаксистів, які не легально працюють – штрафують, а таксі,які мають тепер ліцензію, підняли ціни на свої
послуги. Пасажирам все дорожче починають обходитися поїздки по місту на замовлених машинах. Але для жительки з Красноярська Яни Нехорошевої та її подруги, поїздка в таксі з кінотеатру не тільки обійшлася в копієчку, але й обернулася суцільним жахом.

На своїй сторінці в соціальній мережі дівчина написала: \”Мене побив таксист\”.

Як з\’ясувалося пізніше, Яна звернулася в поліцію із заявою про те, що на неї напав таксист після того, як у нього не виявилося здачі з 500 рублів. До того ж, на задньому сидінні машини водій побачив якийсь папірець поруч з подругою Яни. І це його образило. Розбиратися в тому, чому на сидінні сміття, чоловік не став, а просто, застосував до Яни грубу силу. Коли дівчина з подружкою виходили з його авто,таксист вдарив її ногою в живіт. На пальто, до речі, залишився слід від його взуття (дівчина зафіксувала його на фотоапарат). Після першого удару, було ще декілька – в плече Яні.

Зараз поліцейські перевіряють цю інформацію.

Related Articles

Залишити відповідь

Back to top button
Close
Close